FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

man ir šoks..

laikam esmu tupa, bet vai tagad novalkātas mantas skaitās mazlietotas, vai LV ir tik totāla nabadzība? 

gribētu parādīt bildes, bet kā lai te pievieno?

62 Atbildes

Es pirku ari par tadu cenu lieliskus zabakus,cena neko nenozime un par 30 eiro var sudus iesmeret

Vispār jau pārdevējas bildēs var redzēt defektus, ja labi ieskatās... Tie ir tikko mazgāti, vēl slapji, tādēļ visi "kasjaki" nav uzkrītoši, tomēr ir saredzami jau bildēs :)) Tātad acīmredzami, ka pārdevēja apzināti centās noslēpt defektus.

Es redzeju.ka mitri,bet savā naivumā padomāju, pirms pārdošanas max sakopj savu preci.

Man nav nevienas atsauksmes, laikam tāpēc arī nav nevienas pircējas, šeit jau pusgadu, bet neko vēl neesmu pārdevusi. Tagad sapratu kāpēc. Bet tas nenozīmē ka tirgoju sliktu preci. 

Un man vel super vestule..nu normals cilveks???? Iekopeju-

Kapeiku piseeja esi tu! Par 6 eur sceenu taisi. Uzvelc labak to pie miskastes atrasto leopardu kleitu un padanco. Darit nav ko laikam dzive. Visiem lkm pis pratu. Šausmas . Seju labak savu bilde ieliec lai cilveki redz ar ko viniem darisana.Teresa, pirms 12 sekundēm

nu piekrītu par to kleitu viņai :D

Labots 07.04.2018 11:09

Zanchix tiko pierigistrejes lai apdirstu lilii kleitu?Labak ielec sava skapi kaut ko mes ari pasmesimies ;)

diemžēl man ar drēbēm viss ir ok,nav ko pàrdot :(((

zanchix adgriez naudu lilii un beidz akstities.Visiem ir skaidrs ka tu esi ta pardeveja.

īpaši gudra tu noteikti neesi :DD

21 - 30 no 62