FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

man ir šoks..

laikam esmu tupa, bet vai tagad novalkātas mantas skaitās mazlietotas, vai LV ir tik totāla nabadzība? 

gribētu parādīt bildes, bet kā lai te pievieno?

62 Atbildes

Galvenai ka tu esi gudra:)

nu ja,ierunājās 4 bērnu māte :D 

Nu ja par to es un runaju .Nu gudra tu esi:)

tnx

man ari párdeva  svarkus tikai pie citas párdevejas(

Laine Mestere)

.Sludinajuma bija noradits ka jauni bez defektiem.Kad atnaca svarki biju soka.

Jā dažas lietas  šeit patiešām ir tādas ,kuras ir jāizmet.Nu nevar par katru mēslu gribēt naudu.Tad vismaz izgludināt pirms fotogrāfē,bet nu ieliek tādas lupatas.Vai pašām neērti nav  un vēl cerēt ,ka kādam baigi to vajadzēs.Neesmu jauniete un tāpēc laikam citādi skatos uz šīm mantām.

Ļoti nepatīkami ,ja pārdevēja nenorāda defektus. Un prece varbūt mazlietota un ar defektu. Bet ir tikai godīgi ,ja par to tiek informēta potenciālā pircēja. Tas ,ka ,, ko gribēji par tik mazu naudu ,, tas nav attaisnojums. Pašai ir gadījies nopirkt bērnam kurtku - ,,mazlietota,, Es pat neko neteicu ,ka jaka bija lietota ,bet sliktākais ,ka uzpleesta . Tieši uz pleca ,tā ,ka neko nenoslepsi. Ļoti nesmuki no pardevejas ,jo par defektu viņa man neko neminēja. Bet laikam pati vainīga ,jo neprasiju.

Profila NAZELA pārdot krosenes Nike par 25 eiro,bet sludinājums SS.com pārdod šī krosenes par 77 eiro,es jautāju kāpēc,bet mani viņa bloķēja. Tas ir ļoti interesanti.

publiskoju visu info par šo teresu vai kā viņu tur vēl sauc, jo profilu ir vairāki, un noteikti konti arī, jo cilvēkam 8.88 ir dzīvības un nāves jautājums!

uzvārds droši vien, ka ne īstais..

LV15UNLA0050016032644Terēza Ādamsone 

Nožēlojams cilvēks...lai jau viņai dzīvē viss nāk dubultā atpakaļ. Draudzene karma nevienu neaizmirst. :D 

Un šī te "aizstāve". :D nu bāc,cīnās noputojusies lai pierādītu ka sū... tomēr ir briljants un visi ir muļķi, kas nespej to saskatīt.Un ja pajautā "kāpēc"? Jo kāds atklāj tautai "varoņus". Ko ta tā cepties un aizstāvēt. Un vel arī citus apvainot.kas ta tev par daļu? Vairāk ka skaidrs ka kauns atklat savu isto seju, un savai cukas ricibai nav attaisnojuma. Te tu pa miskastem rocies un tad meslus tirgo. Lilli ir ļoti skaistas drebites un jaunas!!! Bet pa humpalam var redzet ka tu valkajies un tad megini iegrust kadam savus "dārgumus".Man ļoti iepatikās tavi "Home made svarki".  :D:D:D mājražojums.:D un cilvēks vel citus sauc par muļķiem... Nožēlojami!!!

31 - 40 no 62