FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

man ir šoks..

laikam esmu tupa, bet vai tagad novalkātas mantas skaitās mazlietotas, vai LV ir tik totāla nabadzība? 

gribētu parādīt bildes, bet kā lai te pievieno?

62 Atbildes

Gan jau ka pati "pārdevēja" ar vairākiem nikiem cenšas sevi aizstāvēt.  Labi, ka publisko šādu cilvēku darbošanos, lai citi neuzķeras. Nožēlojami, ka pāris eiro dēļ šitā jācūkojas.

Tādus zābakus pa taisno miskastē / vai pie miskastes, varbūt bomži savāks. Bet pārdot... Vienmēr brīnos par tādām grīdaslupatu un noplēstu apavu tirgotājām: vai tiešām viņām pašām tik totāla nabadzība mājās, ka grib par tādiem miskastes kandidātiem vēl naudu dabūt un pāris eiro dēļ gatavas plēsties?  Spriežot pēc visa, jā, jo gan jau apavus tādā stāvoklī pati ir vilkusi pirms pārdošanas.  Kādā sociālajā mājā tādas dzīvo, ja tā staigā un vēl nopietni domā, ka kādam citam viņu krāmi ir tik vajadzīgi, ka par naudu pirks? 

Adgriez???

Vienkārši briesmīgi.....bet tagad jau tā ir- risks kaut ko pirkt no citiem cilvēkiem un internetā. Krāpnieces pa pilnam. 

lai veicas parlekais nelaimigais latvieti

Isabelle., 28.02.2018 12:55Atradusies te lielā rullētāja. :DGribēja lai vedu zābakus uz Rīgu laikot,kā atteicos,jo man tas nav jādara uzreiz nobloķēja.Pircējs brauc pie pārdevēja klāt uz jebkuru vietu un laiko.

Labots 07.04.2018 19:31

zanchix ieleca man sliktu atsauksmi un izdzesas no portala:)Tikai jautajums par ko mums nebija pat sadarbibas:)Tagad var dabut sliktu atsauksmi par savu viedokli foruma:)

Karina, rakstiet administrācijai, lai dzēš un vairāk šim lietotājam ar viņa IP neļauj reģistrēties šeit, ja nemāk uzvesties.

Lillī viņa arī ielika sliktu atsauksmi. Skaidrs, ka tā ir pati Terēze.

Es tik tagad pamanīju, ka man slikta atsauksme:D.. bet te nu man sākas nedaudz dusma arī uz administrāciju, vai tiešām nevar rast risinājumu šādiem gadījumiem..manuprāt skapis jau palicis par krāpnieku paradīzi..nav slikta doma bloķēt IP pēc nopietnas sūdzības..sakat ko gribat, bet pat Aliexpress lielākas iespējas atgūt naudu..

kārtējās čigānu kaislības pa skapi :-)

1. pats fakts ja preces cena ir aizdomīgi zema jau ir signāls ka kaut kas nav kārtībā - mazlietotas Nike botas (oriģinālas) pa 25 eiro prasās vismaz pēc 5 papildus bildēm labā kvalitātē , lai visu apskatītu un būtu redzams, ir video iespējams nosūtīt gan video zvanos apskatīt - nevajag kautrēties prasīt

2. jo plašāka, detalizētāka komunikācija starp pircēju un pārdevēju pirms pirkuma veikšanas, jo lielāka iespēja, ka pirkums būs veiksmīgs

3. administrācija atrisinās problēmas ar neadekvātu atsauksmi

4. ja pirkums ir veikts un pieredze ir negatīva, tad mazākais ko varat darīt ir atstāt pārdevējas vārdu, uzvārdu, konta nr, tel. nr  forumā ir speciāla tēma, gan atsauksmes.lv ierakstīt lai google meklētājs uzreiz atrastu

5. kārtējo reizi atļaušos atsaukties uz ebay - pamācieties kā tur ir sakārtots pirkšanas- pārdošanas process un sūdzību izskatīšana , - 

41 - 50 no 62