FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jums tā ir gadījies ?

Sveikas, Jums ir tā gadījies???? 

Es vienai sievietei uzrakstīju , jo vēlējos apavus iegādāties , nu rezervēt līdz otrdienai, taču viņa atbildēja, ka, ja viena meitene nepaņemšot, tad būšot manas!!!!! 

Nu lūk , arī saņemu ziņu, ka tā meitene esot ignorējusi, es protams, nespēju atbildēt un domāju vēlāk atbildēšu, jo neatrados mājās. Jā, protams , izlasīju , bet domāju mājās arī atbildēšu, jo tiešām steidzos un internets vēlāk vairs nebija. 

Atnākot majas , rakstu šai sievietei, ziņa nenonāk , domāju kas tad nu , uzspiežu uz profilu , izrādās viņa vienkārši mani nobloķējusi!

Man tas tiešām ļoti liekas smieklīgi! Vienakārši bez iemesla nobloķē.

kādas Jums ir bijušas situācijas ?

16 Atbildes

Kurā vietā un kādā veidā var bloket? Man arī ir tāda kura jau sēž līdz kaklam.

Paskaidrojat man privāti vestule

Man tā ir bieži, ieskrienu- izlasu un atstāju, atbildēšu vēlāk! Vai esmu bloķēta kādai - nezinu! :D 

Labots 09.04.2018 17:39

Kurā vietā un kādā veidā var bloĶĒt? Man arī ir tāda, kura jau sēž līdz kaklam. PaskaidrojIEt man privāti vĒstulĒ.

Paņem un paskaidro sev beidzot kaut ko arī pati, apskatot saita pogas vajadzīgajā profilā. Tas aizņem sekundi, ne vairāk.

Es pat nesaubitos, ka tas butu kads "gluks", piemeram es nevaru,kadu labu laicinu izveidot nevienu temu...

Ir gadijumi,kad n-tas reizes uzdod tiesam jau kaitinosus jautajums,obsoluti man it ka loti pacietigai pat jau piegriezas,jo vairāk,ka sludinajuma apraksta ir atbildes uz tiem,un beigās vēl pajauta-vai atdosiet vai gribat pardot!!!-pie preces,kur atzime-pardod!,turklāt cena tikai 3 eiro par ādas apaviem-skiet,ja lieku mazās cenas,lai ātrāk atbrīvotos no lietām,tad varu arī tapat atdot pa velti(ko ari daru,bet ne sev svešiem) katram sava doma galva!Tiešām nokaitina,bet nevienu tādēļ neblokeju-censos pieklājīgi atbildet;ja nav laika,atbildu kaut nakamaja diena un viss-nevaig ķert kreņķi par visādiem jautājumiem un atbildem:)

Mani reiz nobloķēja par to, ka pajautāju, kur prece, ko pārdevēja jau ir pārdevusi, bijusi pirkta :D

11 - 16 no 16