FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sludinājumu apturēšana uz laiku

Labdien atverskapi veidotāji un stutētāji :)

Siltajam laikam iesākoties ,zūd interese par ziemas drēbēm.Negribās noslogot virtuālo skapi ar neaktuālu piedāvājumu.Saprotu,ka vienīgā izeja ir izdzēst sludinājumu.Bet vai nevar izveidot tādu opciju- apturēt sludinājumu?Lai viņš ir,bet neparādās skatoties mana skapja piedāvājumu?

Ko par to domā meitenes? :)

6 Atbildes

Man kā pārdevējai un pircējai, jāsaka tā. Labāk, lai stāv viss, gan ziemas-gan vasaras. Pati drēbes nepērku pēc “sezonas”, tāpēc labāk ja viss ir redzams, piemēram, skatos - o vasaras kleita! Apskatos uzreiz pārdevējas skapi un ieraugu foršu, ziemas šalli, jaku vai zābakus vai slēpošanas bijses! Loģiski, ka pērkot vasaras kleitu, pie reizes arī nopirkšu to ziemas lietu. Daudzas reizes tā ir bijis un arī no manis, daudz reiz, ne pa sezonu ir pirkti gan peldkostīmi - ziemā, gan zābaki vasarā. Labāk , lai viss stāv ielikts.

Ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā :)

Ļoti bieži ziemas apģērbu/apavus pērku tieši nesezonā, tāpēc esmu ieinteresēta, lai ir dažādība ;)

Jā, piekrītu, labāk, lai viss redzams. Arī man tā ir bijis, ka skatos kaut ko vienu un ieraugu arī citas lietas, kas ieinteresē un nopērku. Un tam nav saistība ar sezonu, esmu pirkusi vasaras kleitu ziemas vidū.

Faktiski tieši bērniem ziemas drēbes var nopirkt lētāk,kad nav sezona. Kā pircējai man tas ir izdevīgi. Kā pārdevējai izdevīgāk nopārdot sezonas drēbes sezonas sākumā. Tā ka,katram savs.

Testing

Man liekas, ka nebūtu tas izdevīgi. Tieši tagad arī pati izkārtojums un saved kārtībā ziemas drēbes, bērnu saliku iekšā jo nākamgad vairs nederēs un teikšu tā, tuvojoties siltajām laikam tieši ziemas drēbes ir aktuālas, domāju tieši skatījumu ziņā ir daudz vairāk nekā ielikta Jam vasaras drēbēm. 

Arī pati ziemas drēbes bērnam meklēju jau ar augustā sākumu un forši ja pārdevējai ir iekšā viss. Pagājušo gadu tā arī bērnam nopirku ziemas zābakus, ieraudzīju lietu sev un pie reizes pārdevējai bija fantastiski jauni zābaciņi. 

1 - 6 no 6