FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aizdomīga pārdevēja.

Labvakar. Varbūt ir bijusi pieredze ar šo pārdevēju? http://atverskapi.delfi.lv/lv/pasts/623667

Gribēju nopirkt botiņas. Divi sludinājumi ar botiņām, viens ar norādi, ka PĀRDOTS, uz jautājumu kā viņa man pārdos to kas jau ir pārdots, viņa atbildēja, ka esot netīšam nospiedusi, ka pārdots, un likusi sludinājumu pa jaunu, tāpēc esot divi sludinājumi ar vienām botām. Tad es lūdzu sūtīt botas uz pasta nodaļu, sūtījuma veidu ar pēcapmaksu un viņa man neko neatbildēja. Nobloķēja mani. Nemaz nezināju, ka Atverskapi.lv lietotājus var nobloķēt. 

24 Atbildes

Labots 12.04.2018 17:03

Tā nazele par ko tikka rakstīts tik tiešām bija krāpniece, es pārskaitīju naudu un viņa izdzēsa profilu. tagad nezinu ko darīt.

ladylatvia

Arī jaunajā versijā sludinājumu var izdzēst. Jāieiet "labot"  un tad nospiežot "dzēst". Sludinājums izdzēsīsies un nerādīsies kā pārdots. Tas tā uz priekšdienām...

Tā nazele par ko tikka rakstīts tik tiešām bija krāpniece, es pārskaitīju naudu un viņa izdzēsa profilu. tagad nezinu ko darīt.

Lietotājas profils tika bloķēts.

Nosūtīšu Jums ziņu, lai precizētu situāciju.

Es gan esmu kulturāla, nepatīk kaut kas, tā arī pasaku, nevis bloķēju personu. Tas ir bērnišķĪgi, ja to dara bez vainas. 

21 - 24 no 24