FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iemilejusies vai aizskarts lepnums?

Es iepazinos  ar vienu virieti, kas man acimredzami sagrozija galvu…mes sakuma kadas divas nedelas sarakstijamies, tad satikamies und tad divas nedelas atkal tikai whatsapp kontakts, jo vins nebija pilseta. Sarakste nebija nekada ar dzilam temam vai tml. Isteniba drizi arti paragaja vins uz diezgan isam atbildem, ta ka man likas, ka vins neko nopietnu nemekle. Es tiku vinu ari uzrunajusi – diezgan konkreti pajautaju, vai vins tikai isslaicigam priekam ko mekle, jo vins biezi divdomigus jokus rakstija un es lidzi flirteju. Vins noliedza to un bija gandriz vai aizvainots. Nu es to vinam ta isti neticeju, bet uztureju kontaktu talak…man radas kaukas tads ka medibu instikts (ja, ari ka sievietei…un es to nevareju pati izskaidrot) und apmeram ta – gribeju dabut to, kas likas gruti sasniedzams).

Otraja randina nonacam gulta…nebija ta ka vins mani apvardoja un es ka mulke ielaidos. Ne, viss bija apzinati no manas puses, ari ta iespejamiba, ka varbut talak nekas ari vairs neies. Vins nakosaja diena mani aizveda majas, atvadas bija diezgan pavesas….taja pasa vakara vins man uzrakstija tikai – ta bija interessanta nakts, ar labu nakti. Un vairs neko neesmu no vina dzirdejusi.

Tagad tas mani nodarbina und es analizeju visu…varbut lai no kludam macitos…

Mani ir jautajums, vai no sakta gala bija skaidrs, ka vinam tikai gulta prata? Vai es ar savu flirtesanu uz vina divdomigajiem jokiem paradiju, ka esmu atverta taja zina un vinu vairs nekas cits neintereseja…Ka man varbut bajadzeja atturigai but und tad butu automatiski vina noluki redzami – ja vins censtos citas sarunas vest, tad vinam ir nopietnaka interesse und ja ne, kontakts tapat partruktu. Man drosi vien neviens nevares uz vina uzvedibu pareizo atbildi dot, bet gribetos dzirdet viedoklus, labprat ari no viriesiem…

Und kas tas man par sajutam ir, es nevaru izskaidrot...var tik atri samileties vai tas ir tikai aizskarts  lepnums/ego? Jo tas sava veida atraidijums ir…bet es tak to cilveku pat laga nepazistu…esmu savas iluzijas samilejusies, jo vins man likas tik piemerots?

03.05.2018 13:40

Laikam man nav ko darīt, ka te iesaistos, bet man ir jautājums... Kā šī tēma palīdzēs Tev pārdot drēbes??? Jo cik zinu, šis ir pērku/pārdodu portāls nevis psihologa kabinets. :D

03.05.2018 13:43

Manuprat esmu Rubrikaa: AtverSkapi -> Forums -> Attiecibas...:-)

03.05.2018 13:45

kādēļ viņam pašam nepajautā?

03.05.2018 13:49

Tev bija iemileshanas stadija,iespejams cereji,ka bus nopietni,paspeji piekjerties.

Bet vinjam varbut ir patreiz citas prioritates-varbut nevelas saistities,varbut jau ir citas attiecibas,bet kaut kas trukst,ko mekle..

03.05.2018 14:00

Parasti, ja liekas, ka kaut kas īsti nav kārtībā - tātad nav. Vairāk ieklausies sevī, savās sajūtās. Ja jau bija pat vēss, tad vairāk kā skaidrs, ka nopietni nolūki nav viņam vajadzīgi. ja puisim meitene patīk, tad parasti nav problēmu un meitene nenodarbina sevi ar liekiem jautājumiem un analizēšanu. Bet tas tikai mans viedoklis. Lai veicas atrast puisi, kas novērtēs! :)

03.05.2018 14:10

@eliiza: tapec, ka tagad ta jau butu pazemosanas, lepnums neatlauj...es biju vinam tacu jau prasijusi par vina nodomiem, vins man atrakstija aizvainoti, kas tas vispar par jautajumu, ka vins savus nodomus tak jau atklati komunicejis - un tie nebija vieni gultas sakari. Bet nu labi, viss bija taktika....

@rolipoli: nav man pasai sava uzvediba izskaidrojama, bet ta laikam ir, ka tu saki...parak atri emotionali atveros :( kautgan intuicija man bija, ka vins saistities negrib...bet kautka galva ar sirdi vairs kopa sadarboties negribeja...

03.05.2018 17:02

Cilvēkam ir raksturīgi lauzties durvīs un prasīt kāpēc,pat,ja tās aizcērt deguna priekšā.

Ja viens meklē sevī atbildes,bet citam ir,piedodiet,tikai pliks sekss,tad ne pie kāda kopsaucēja nevar nonākt. Un varbūt ir labi,ka tāds cilvēks aiziet prom uz neatgriešanos. Tas ir nepatīkami un sāp. Bet labāk tā,nekā sola un bāž batonus ausīs,un turpat nodod ar nākamo.

Manuprāt, ir liels procents pazīšanos,kas beidz eksistēt pēc seksa. Fenomenāli,bet fakts. 

Nepārzinot situāciju kopumā,novēlu Jums jaukas brīvdienas un sirdsmieru. Jo galvenais-nav jājūtas vainīgai...un,ja kam lemts būs iet,tas aizies,bet,kam lemts palikt,paliks...

03.05.2018 17:29

@inguu: tik patiesi tu to pateici...saprotu, ka ar to viss beidzies und ka ta drosi vien ari labak ir, celotajus nevajag aizturet, ja gribes, tad ies...bet tie jautajumi paliek galva und tirdina mani 24 h diena...

Kadreiz butu vainu sevi meklejusi, bet vairs ne...tagad censos situaciju pienemt tadu kada vina ir und vnk to visu ka dzives pieredzi lidzi nemt...

Ari jums patikamu nedelas nogali :)

1 - 8 no 8