Jautājums par fotoaparātu

Labdien! Vēlējos zināt jūsu viedokli vai ir jēga pirkt fotoaparātu ceļojumiem vai priekšroku dodat telefonu kamerai? vai nav tā, ka nopērkot fotoaparātu tas pēc tam netiek īsti izmantots, jo ērtāk un bieži vien ne sliktāk var safočēt ar telefonu? 


2 Atbildes


Atkarīgs no cilvēka ceļojumu fortografēšanas ieradumiem un attēlu kvalitātes prasībām. Ja tikai atzīmēties pāris nozīmīgajās vietās, pagrozīties peldkostīmā jūras krastā, lai iebāztu Draugos - tas ir viens, ja plāno gatavot nopietnu reportāžu blogam vai albumam ar daudzām kvalitatīvām bildēm un tam speciāli ceļojumā ir atvēlēts laiks - tas ir cits. Es vispār ceļojumos nefotografēju, jo kvalitatīvi savietot ainavu (arhitektūru) un portretu - tā ir māksla, kuras apgūšanai jāvelta laiks un neskaitāmie kadri. Bet miljoni bilžu sociālajos tīklos, kur sarkana no skriešanas izpurusi sasviedusi personība atņirdz zobus uz iegāztas līkas izsmērētas ēkas/baznīcas/horizonta fona - tādas man nav vajadzīgas, savukārt apmeklēto nozīmīgu vietu attēlus var atrast Internetā labi uzņemtos un pienācīgajā kvalitātē.

Līdz ar to sākumā ir jāsaprot, kādi ir fotografēšanas mērķi, kas tiek sagaidīts rezultātā un cik daudz laika un vēlēšanās būs šai nodarbei.


Paldies, laikam jau palikšu pie telefonbildēm. :D Ļoti patīk fotografēt un apstrādāt bildes, bet to daru savam priekam un pat nekur nepublicēju. 
1 - 2 no 2

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Lii
Iemesls: Uzzināju nepieciešamo informāciju