FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

George . Vai kāda var palīdzēt ?

Sveikas . Regulāri esmu sūtījusi no George . Tagad kādu laiciņu nevajadzēja. Nolēmu bērniem atjaunot garderobi un vairs neprotu pasūtīt . Tiek pierēķināti mistiski cipari  ar nosaukumu TAXES , vakar tas bija VAT 143 eur. Kas tie tādi ir?

Tas nozīmē , ka vairs nevar pasūtīt ? Varbūt kāda no Jums ir sūtījusi un zina , kas tie par cipariem , kāpēc tie tiek pielikti pie kopsummas ?

08.05.2018 06:37

VAT - tas ir PVN. Kāpēc tas tur tagad ir tā, to gan nezināšu. 

08.05.2018 08:18

Man ari bija ta, ka sutiju kadreiz drebes no pinkboutique , bet pedejo reizi kad jau biju salikusi preces grozinaa un taisijos maksat, tad klat paraadijaas TAXEs, kas ir nodokli . Tas ir taa pat kaa Amerikaa, kad iepercies veikalaa un preceem cena ir bez nodokliem un pec tam jau cekaa klat nak summa ar taxes... 

08.05.2018 08:26

Jā , paldies . Zinu - nodoklis , bet reāli , tad jau preces cenai būtu jābūt mazākai kā pirms tam . Bet tā nav .

Tad iznāk tas ir tāds "ārzemnieku " nodoklis speciāli mums ?

08.05.2018 08:53

Nav nekāda ārzemnieku nodokļa. Tas ir PVN precēm, kas nāk no valstīm, kas neiet ES. Bija Brexit, Anglija vairs nav ES. Bet saitā tas viss ir nesen, ļoti gļuko, par VAT summu jāraksta viņiem individuāli, jo pārāk lielas tur viņi paši nezina, kāpēc ģenerējas. Normāli tas nodoklis nav lielāks par 15-20% no pasūtījuma summas.

12.10.2019 10:13

Ja no UK pasūta preci nevis uz Latvijas adresi, bet uz UK adresi, nodokli nerēķina klāt. Tālāk uz Latviju atgadā firmas. 

1 - 5 no 5