FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bērnu apavi un apavu izmēri - adminam

1) Vai tiešām tieši līdz ar portāla sadalīšanas dienu ir ievērojami samazinājies bērnu apavu sludinājumu skaits? Piemēram, meklēju 22. izmēra apavus un pat, ja es atzīmēju pie filtriem pilnīgi visus apavu veidus (starp citu, arī paši filtri ir nepilnīgi. Piem., nav kurpju, nav zābaku), atlasa tikai 11 rezultātus. Iepriekš līdz portāla izmaiņām bija krietni vairāk - vismaz dažas lapas.

2) Ļoti neērti tas, ka 22. izmērs iet zem sadaļas "Mazuļiem," savukārt 23. izmērs jau sadalās "Meitenēm" un "Zēniem." Piemēram, man vajadzīgs meklēt tieši 22. + 23. izmēru vienlaikus, turklāt, zēnam. Tad nu man sanāk vispirms sadaļā "Mazuļiem" meklēt visu kopā meitenēm un zēniem, bet pēc tam atsevišķi sadaļā "Zēniem" meklēt 23. izmēra piedāvājumu. 

3) Pati izmēru liste arī pavisam netipiski sarindota - it kā jau lasīšanas virzienā, t.i., no kreisās puses uz labo, tomēr tajā pašā laikā pavisam ne 'user-experience based,' jo ja ir divas listes viena otrai blakus ar izmēriem, tad lietotājs vienmēr caurskata vispirms vienu listi (no kreisās) līdz apakšai un tad nākamo listi (uz labo pusi).

0 Atbildes

- no 0