FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par izsitumiem uz sejas.

Sveikas, meitenes.

Jau ilgāku laiku kariju ar izsitumiem uz sejas, pārsvarā ap muti. Daudz kas ir pamēģināts un arī pašai ir medicīniskā izglītība, bet no oumpām tā arī nav izdevies tikt vaļā.

Ik pa laikam lietoju kuņģa slimībām paredzētos medikamentus, tomēr nešķiet, ka ir uzlabojumi. 

Varbūt kādai no Jums ir bijusi līdzīga pieredze un ir kāda kosmētikas un/vai medikamentu kombinācija, kas ir līdzējusi?

Būšu ļoti priecīga par idejām!

7 Atbildes

Man vienīgais, kas palīdzēja, bija hormonālās tabletes - no tām seja kā zīds:) Bez tām izskatos kā tīnis, lai gan tīņa gadi sen aiz muguras... Protams, nelobēju, bet, ja izsitumiem ir hormonāls fons, tad kosmētika neko daudz nelīdzēs.

Sveika. Var papētīt tādu tēmu -  kad no pacienta asinīm taisa sērumu un potē to atpakaļ šim pašam pacientam. Tā ir lieta, kas palīdzēja bērnam atbrīvoties no atopiskā dermatīta. Ārstējamies pie dr. Laura Līcīša (immunologs-alergologs) šeit: http://lvikc.lv/lv. Vēlāk dzirdēju, ka veselības centrā 4 medmāsas taisa šādas injekcijas lai pumpas pāriet meitenēm. Metode ir sen zināma un par cik pacientam tiek potētas viņa paša šūnas, ļoti labi tas iedarbojās uz imunitāti un organismu. Vēlāk, kad sapratu, ka tas palīdzēja, sāku pētīt un atklāju ka to bieži lieto skaistumkopšanā. Tikai pie kosmetologa var pāri 100 eur par tādu injekciju maksāt, bet pie immunologa 15 eur. Injekciju taisa kā poti, plecā, nevis sejā kautkur, cik saprotu.

Man bija pumpas vairāk kā saprašanas, bet tad es sāku lietot Nuvaring, nu jau vairākus gadus tādas pumpas man nav. Bet tagad man metas citādas -mazas, sīciņas, kā pūslīši. Mammai palīdzēja Bioderma produkti, sev arī nopirku, bet laikam neīstos, jo manai ādai neder, Biodermai plāšs klāsts, jāpamēģina citi.  Dermatologs teica, ka iemesls katram savs. Hormoni, stress, uzturs, smēķēšana, ādas kopšana, alerģijas. 

Man ļoti palīdzēja katru rītu siltā ūdenī sajaukt 2 ēdamk. ābolu etiķa(tādu ar nogulsnēm, nevis caurspīdīgu) un medu. Dzēru kādu mēnesi, gandrīz visas pumpas pazudušas, . Papildus arī izmantoju dudu osun melnās ziepes, lai sadzīst rētas un nerodas jaunas, nopirku bbfactory veikalā, man ļoti patīk un strādā superīgi:) tagad man pēc ļoti, ļoti ilgiem laikiem seja tīra, biju mēģinājusi ļoti daudz ko.

lia, cik bieži Tu lieto melnās ziepes?

Un vai izmanto arī kādu dekoratīvo kosmētiku?

Es mazgāju ar darvas ziepēm. hormonālās tabletes labāk nevajag , no viņiem man tagad ir tromboze kājā. Bet tās ziepes tiešām ir brīnumains līdzeklis pret pumpām.

1 - 7 no 7