FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apģērbi no @butterlfy__lv

Šo profilu var atrast instagram, to vada meitene Elīna Didrihsone. Es vēlējos no viņas iegādāties kleitu, bet mana draudzene zināja teikt, ka daudzas kleitas varot atrast lētajos ķīniešu saitos, ka daudz kas nemaz nav pašu šūts, kā tas man iepriekš šķita. Varbūt kāda zin, kā tad ir patiesībā un saitus, kur tās pārdod?


9 Atbildes


Sakuma ari Es domaju, ka meitene tirgo Sawas mammas sutas drebes, varbut dazas ari bij, bet lielakoties tas kleitas un kurpes ir ko Kinas. Jo skatos, ka  tadas pasas kleitas un apavi sak paradities no citam tirgotajam instageam ‍♀️


Vai ir kāds tg pieejams piemērs no viņas salīdzinājumā ar Ķīnu? 


Labots 17.09.2019 15:02

Caur Aliexpress.com aplikācijas versijas ir tāda opcija meklēt apģērbus ar fotogrāfijas palīdzību un meklējot Butterfly piedāvātās drēbes principā tādas pašas var atrast Aliexpress.com, vienīgais iespējams Butterfly ir kaut kas pārveidots, bet pēc skata viens pret viens.

Papildināts 2019-09-17 15:09:13:

Un ņemot vērā, ka ir lasīts, ka kvalitāte ir zem katras kritikas, manuprāt labāk nopirkt Aliexpress.com pagaidīt to mēnesi, toties neiztērēt kosmosu par to pašu kvalitāti, kas būtu no Aliexpress.com un lētāk. 


Njā skumji, jo es tai Elīnai sekoju Ig un apsvēru domu vrb kādreiz kko iegādāties,  bet nu jam...  Skumji,  Latvijā strādā kā var. 


Iemetot dažādas drēbes no butterfly aliti, ja izmet kaut ko līdzīgu, bet iemet kādu bildi no jebkura veikalā vai jebkuras kas šuj pati mājas drēbes un visām drēbēm aliexpress būs līdzīgas.. 

Vai tad tur tas rādītājs, ja atrod aliti ko līdzīgu tad uzreiz ir sūtīts no Ķīnas? 


Izmet diezgan identiski līdzīgu ne tikai mazliet līdzīgu. Esmu mēģinājusi meklēt arī citas drēbes tādā veidā caur Aliexpress.com,  bet nu tik līdzīgas nav atrastas.


Šàdu info dzirdèju jau sen. Var bùt,ka arì no Polijas vai citu zemju saitiem pèrk,piešuj taurenja zìmi klàt un woilà!

Mani tikai vairàk fascinè tas,ka tad,kad kàds cits uzliek precei 2x3 lielàku cenu,tad visi cepàs,kà tà var,bet Elìnu "baro" ,pèrk šàdas mega uzskrùvetas preces uz urrà!


Šīs meitenes profilā https://www.facebook.com/krista.dervina mazliet patinot uz leju ir ļoti liela diskusija par Butterfly, kur meitenes dalās savā pieredzē, faktos, rāda bildes, salīdzina ar Aliexpress utt.


Njaaa tg viss skaidrs

1 - 9 no 9