RISEBA vai Turiba?

Meičas, vai varat padalīties pieredzē par šīm augstskolām?

Noderēs jebkāda informācija. Personīgi interesējos par maģistra studijām - sabiedriskās attiecības.

Kādas atsauksmes? Kāda mācību slodze?


5 Atbildes


Sveika :) RISEBA jau ir tāda programma un tā ir arī laba. Daudz zvaigznes pasniedz, bet ir stingri, jo  SA tirgus Latvijā nav tik liels un programmas direktore negrib savu vārdu nomelnot izlaižot ar maģistra diplomu vājus speciālistus. Grupas arī pēdējos gados mazas, bet tie, kas stājas iekšā zina ko grib. Ieteiktu paskatīties riseba mājas lapā maģistru dienas un aiziet aprunāties, tas tiešām parasti ir vērtīgi. Kaut kad Augustā jābūt.


Paldies, Linda! :) Jā, augusta sākumā būs. Ņemšu vērā ieteikumu & aiziešu.


Labots 26.07.2018 23:09

Esmu mācījusies Risebā un LU. Ja man pēc vidusskolas likās, ka Risebā maz jādara, tad LU vispār nesapratu, par ko maksāju. Risebā lektore, kas strādāja arī Turībā, padalījās informāciju, kas lika domāt, ka Turībā izglītības kvalitāte (vai tieši studenti) nav no labākajām, teiksim, vienkāršu prezentāciju, kas abām grupām tika uzdota, Turības studenti stresaini pildīja, pārpildīja un ar viduvējām sekmēm. Mūsu kursam visiem bija augstas sekmes bez īpašas piepūles. Tas gan bija gadus atpakaļ un bakalaurs.

Katrā ziņā, iespaids palika, ka Riseba ir labāka izvēle.


.. nu kāda satrpība?! - Maģistratūra LV (hm... lai gan arī daudzviet  EU ) ir zemā līmenī, -stājies, kur tuvāk un ērtāk izbraukāt- pilnīgi nekāda starpība! Doktorantūra - tur  mazliet var "filtrēt" - vai gribi lažu +  diplomu, vai diplomu ar saturu ;). 


Labots 26.07.2018 23:37

Pagajuso vasaru ieguvu magistra gradu sabiedriskajas attiecibas Turiba, pirms tam ari macijos SA tikai latvijas universitate. Ir gan minusi gan plusi.Varu privati tev pastastit sikak, kas tev tiesi bus interesanti. 

1 - 5 no 5