FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jautajums atverskapi.lv

Vai tiesam tik maz lietotaju tagad atverskapi .Katru dienu nav  vairak par 50 

un sobrid tikai 9 online ?Kaut kas nav kartiba ar sistemu vai visi aizgajusi uz andelimandeli?

19 Atbildes

Labots 07.08.2018 10:10

Es arī drīz laikam vairs neapmeklēšu šo portālu. Jo man sanāk, ka jāpērk jauns mobilais telefons :D

Jo mans atbalsta tikai Internet Explorer. Bet atverskapi.lv šo pārlūku neatbalsta.

Līdz ar to - es neredzu nevienu sludinājumu, neredzu vēstules, nevaru pievienot vēstulēs pielikumu utt.

Arī es aizgāju uz andeli, tur ir lielāka atsaucība. Bet dažkārt ienāku arī te

Liela daļa tāpat, ir gan te,gan andelē.

2 mēnešu laikā šeit 1 pirkums,tas daudz par traku.

Ja vēl būtu jāmaksā,tad nē-paldies.Es ielogojos tikai no datora,caur telefonu neeju.

Andelē arī nav īpaša aktivitāte,pareizāk sakot,nekur nav.

Pirmkārt, ir vasara. Cilvēki atpūšas nost no datoriem, pie dabas, izbauda superīgo laiku ārā. 

Otrkārt, neteiktu, ka aktivitātes nav vai Andelē tā būtu lielāka (varbūt man vienkārši arī ir vasara un pāris pirkumi mēnesi pietiekami patraucē atpūtu, lai tos pamanītu un liktos, ka ir action :D). Tas ko esmu pamanījusi, kāpēc Andelē dažreiz vairāk tiek pārdotas preces, jo pie termiņa beigām cenas tiek nolaistas zemāk ka AS un tiek nopirktas. Kur zemāka cena, tur lielāka iespēja, ka nopirks. Otrs, kāpēc aktivitāte tiešām mēdz būt lielāka, jo precēm ir termiņi un pēc to beigām tās pazūd no favorītiem un pārdevējs var otrreiz neielikt, jo sludinājumiem ir maksa.

Pati no AM izdzēsos, jo apnika administrācijas meli un nespēja risināt problēmas. Pēc 3 dienām, kad nevarēju ievietot sludinājumā bildes no telefona, datora un pat speciālās aplikācijas un administrācijas atbildes bija vienaldzīgas, par pakalpojumu, ko esmu apmaksājusi un nevaru izmantot, uzmetu portālu. Īsti pat nepietrūkst. 

Pa lielam, ir vasara. Ar vasaras sākšanos aktivitāte arī samazinājās, it īpaši jūnijā bija izteikti, ka no rīta izveidotās foruma tēmas nostāvēja līdz vakaram. Nu jau visi sāk atjēgties un atgriezties no atpūtas :) 

Patiesībā nav tā, ka Andelē , ja nolaiž cenu kā Atverskapi, tad pircēju skaits palielinās. Piemērams es atverskapi nolaidu nike krekliņam līdz 2€ atlaidi, interesējas daži, bet nepirka. Es ieliku andelemandele to pašu krekliņu pa 5€ un nakošajā dienā jau izpirka. Tāpat arī ar citām drēbēm, es andelē varu pārdot 2x dārgāk un atgūt naudu par posta ielikšanu(ko jāapmaksā), bet atverskapi lieku cik gribu atlaidi tāpat nenopirks, nē nu protams , ir izņēmumi kad nopērk nesūdzos, bet tomēr palieku pie andeles , jo atsaucība tiešām ir lielāka un pārdot var 2x dārgāk

Jāpiekrīt Inky, tiešām līdz ar saulainajām dienām un vasaras iestāšanos, pircēju/pārdevēju skaits ir samazinājies, bet domāju, ka drīzumā visi būs atpakaļ no atvaļinājumiem, kā arī vairāk pavadīs laika internetā ;) 

Pirktspēja ir atkarīga no dažādiem faktoriem (algas dienas, laika apstākļi, svētku dienas utt), piemēram, sākot ar ceturtdienas vakaru līdz svētdienas pusdienlaikam lietotāju skaits ir divreiz mazāks nekā darba dienās :)) 

Piekritīšu, šajā portālā notirgot kaut ko normālā cenā nav iespējams... Ievēroju, ka jo mazāka cena, jo vairāk skatījumu. Šeit turu sludinājumus tikai kā melnrakstus, principā pārsvarā visa tirgošanās man notiek FB, kur pāris dienu laikā izpērk visu.. Lai gan šeit uzturos regulāri, Atverskapi man vienmēr saistās ar lēto drēbju tirgošanu, kur pircējas mūžīgi grib labas, kvalitatīvas, dārgas lietas nokaulēt līdz kapeikām, nevienā citā portālā "nekāš" atlaidītes (it īpaši "a ja es ņemšu divas lietas?")  tik bieži kā šeit. :D 

Jā, piekrītu ir vasara un cilvēki mazāk sēž pie datora. Arī citās vasarās aktivitāte ir bijusi mazāka, lai gan īpaši sūdzēties nevaru. Pircēju ir apmēram tāpat cik citos mēnešos.

Un lielākā daļa pārdevēju man šķiet tirgojas abos portālos. Neteiktu, ka Andelē ir kas labāks. Maksa par sludinājumu nav maza un ja nenopērk, paliec mīnusos. Tad tomēr šeit labāk, kur nav jāmaksā un nav termiņa ierobežojumu.

Labots 07.08.2018 14:21

Ko var čīkstēt  :)

Pieļauju, ka vairums no atverskapi iet prom dēļ nesakārtotības šeit. Cik sen jau ir izmainīta lapa, bet joprojām nav sataisīti filtri, kas tiešām apgrūtina pirkšanu, šodien gribēju gan bērnam gan vīrietim atrast šo to, kas vajadzīgs un nekā, filtrs nestrādā un iet cauri tai sludinājumu burzmā tiešām negribas, tādēļ ērtāk ir iepirkties un pārdot andele, jo tur administrācija doma, lai viss ir ērts, pārskatāms un strādātu. 

Vismaz man personīgi tas liekas vislielākais mīnuss atverskapi, ka gan pircējs var ieraudzīt sev vēlamo ja nespēj pat elementāri atlasīt vajadzīgo. Un ja pircējs neatrod tad pārdevējam šeit vairāk nav vēlmes būt. 

Papildināts 2018-08-07 14:08:39:

Pieļauju, ka vairums no atverskapi iet prom dēļ nesakārtotības šeit. Cik sen jau ir izmainīta lapa, bet joprojām nav sataisīti filtri, kas tiešām apgrūtina pirkšanu, šodien gribēju gan bērnam gan vīrietim atrast šo to, kas vajadzīgs un nekā, filtrs nestrādā un iet cauri tai sludinājumu burzmā tiešām negribas, tādēļ ērtāk ir iepirkties un pārdot andele, jo tur administrācija doma, lai viss ir ērts, pārskatāms un strādātu. 

Vismaz man personīgi tas liekas vislielākais mīnuss atverskapi, ka gan pircējs var ieraudzīt sev vēlamo ja nespēj pat elementāri atlasīt vajadzīgo. Un ja pircējs neatrod tad pārdevējam šeit vairāk nav vēlmes būt. 

1 - 10 no 19