FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai kāda vēlas piedalīties?

☝✨Meitenes Zeltenes, vai jums šāda ideja liktos saistoša?

Iedomājos - kamēr līdz Grand Andelei vēl ilgi jāgaida, bet drēbju skapī šis tas iekrājies, turklāt ir pērles tieši vasarai un siltam rudenim, varētu Jūs uzaicināt pie sevis ciemos uz mini andelīti.

Jautāju jums - vai būtu interesentes, kas gribētu kopā ar mani patirgoties un pērļu mednieces, kas vēlētos nesteidzīgā, foršā atmosfērā kādu foršu pērli nomedīt?

❗️❗️❗️Lūdzu tikai nepārprotiet - šis notieki nav maksas pasākums ar mērķi man ko nopelnīt, samaksa par dalību vai apmeklēšanu neveinai prasīta netiks! Un pilnīgi noteikti arī netaisos konkurēt ar ‘īsto’ Andeli Mandeli!!!

Mana ideja - vienkārši sanàkam kopā pie manis foršā mansardā Vecrīgā, un chillā ar mūziku, šampi un izcilu garastāvokli savā starpā paandelējamies.

Ērti arī būtu tad sarunāt, ka interesentes, kas mums šeit portālā kādas pērles ir noskatījušas, varētu atnākt un uz vietas visu pielaikot, mierīgi paspoguļoties, izdomāt un iegādāt - būtu mazāk jāskraida pa šopingcentriem uz pērļu piemērīšanām.

Turklāt pasākumu varētu uzrīkot arī kādā darbdienas pēcpusdienā, lai nav vesela sestdiena tam jāvelta.

Ko sakat - ir kāda interesente?

07.08.2018 14:32

I'm in :) 

07.08.2018 15:30

Nice! Ja pieteiksies vēl interesentes, tad ziņošu, lai varam vienoties par visām izdevīgāko dienu un laiku :))

07.08.2018 22:32

Dāmas, vai ir vēl interesentes?

Ideja ļoti laba ;) es par! 

07.08.2018 22:59

Lieliski! Domāju, ja mēs savāktos kādas 5-7 tirgotājas, tad varam sākt domāt par konkrētu datumu (es domāju kkad nākamnedēļ, lai var izpārdot par simboliskām cenām vasaras pērles un lai meitenes šo to rudens sākumam var nomedīt).

Par pircēju piesaisti - manuprāt, ka viens no variantiem būtu pašām vnk šeit un andelē likt sludinājumus un norādīt, kur un kad varēs pielaikot, kā arī šeit forumā pareklamēt - ievietot maksas tēmu :)

07.08.2018 23:08

Man arī līdzīga ideja jau kādu laiku ir prātā :) Tāpēc šo 7dien to realizēšu. Ja, kādai interesē iepirkties, laipni gaidītas - https://www.facebook.com/events/276089106319330/

Pēc tam varu uzrakstīt, kā gāja, man gan vieta netik izdevīga - Sarkandaugava.

Par Jūsu pasākumu, ja sanāktu varētu atnākt, kā pircēja, jo cerams savas lietiņas jau būšu izpārdevusi ;)

07.08.2018 23:24

Labots 07.08.2018 23:25

Tieši tikko pamanīju Jūsu tēmu forumā. Labprāt dzirdētu, kā Jums būs gājis un cik liela interese :)

ja man izdosies ko saorganizēt un atradīsies tirgoties gribētājas, noteikti zińošu par datumu un laiku :)

08.08.2018 10:18

Varbūt ka būtu vērtīgi norādīt, kādi izmēri tiks piedāvāti, jo nav jēga braukt uz andeli un nolūkoties pēc izmēra nederošās drēbēs! 

08.08.2018 12:33

Jā, šāds pasākums iet cauri tikai viena izmēra dāmām. Un tie jānorāda jau pie pieteikuma. Man tā ir gadījies, biju vienreiz uzaicināta kā pircēja uz mājas andeli. Realitātē nekas no tā visa man nederēja, veltīgi iztērēts laiks. 

08.08.2018 15:16

Varbūt būtu vērtīgi sākumā izlasīt, ko Jūs komentējat - es šobrīd sākumā meklēju interesentes TIRGOTĀJAS, kas gribētu arī tirgoties, jo pircējām tiktiešām nav jēga nākt, ja tiek piedāvāts tikai viena skapja saturs! Pie sevis varu uzńemt vēl vismaz 6-7 meitenes, kas arī pārdotu savas pērles! Diezgan likumsakarīgi, ka tad arī tiks piedāvāti dažādi izmēri, lielāka pērłu un stilu dažādība un pasākums būs interesantāks un vairāk apmeklēšanas vērts.

Līdz ar to,  šobrīd nenorādu ne izmēru, ne laiku un datumu, ne kādu citu info. Tas viss, viennozīmīgi sekos ja un kad būsim savākušās tirgotāju pulcińš

:)

1 - 10 no 15