FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pakomātu darbs pēdējās dienās...

Sveikas!

Kuras no jums pēdējo nedēļu laikā ir sūtījušas paciņas ar Post24 vai Pasta Staciju, cik ilgā laikā paciņa nosūtās? Mana paciņa kopš sestdienas nekustās... (sūtīju ar Post24). Vai jau sācies pirmssvētku sastrēgumu laiks?? Kliedzošs

41 Atbildes

> puma422

Valmiera

M.S. Uj nē,nebūs tas pats.

> M.S.

Māsai tas pats, arī Valmierā neizdeva čeku, kad sūtīja manu paciņu citai meitenei. Šodien skatījāmies priekš manis sūtītā paciņa pienākusi, bet tā kuru mēģināja no Valmieras izsūtīt, vēljoprojām tur tup... :(

man ar Valmieras pakomātu pagājušonedēļ tā arī neizdevās nosūtīt, visulaiku rādija kaut kādu erroru. saņemt gan varēja. un  vēl vienu reizi Valmieras pakomāts man izrullēja kādas 6 tukšas tās uzlīmju lapiņas, līdz tika līdz īstajai,kas bija jālīmē uz pakas :D

bet sūtījumu no 6dienas saņēmu vakar,tā kā ātrums ir ok :)

Vakar 2 paciņas vīrs izsūtīja no Alfas, Rīgā, nekādu problēmu nebija, viss operatīvi un kā parasti. Ceru, ka meitenes saņems laicīgi.

Jā, ar tiem pankomātiem visādi mēdz gadīties. Man bija pārsteigums, kad nevarēju nosūtīt paciņu, jo nebija brīvas nodaļas! Tā ka uz svētkiem tiešām var  būt sastrēgums...

Meitenes, man jautājums, vai pastastacijai ar var izsekot sūtījumu? Vai tikai post24?

> Vēsma

Gan pasta stacijai, gan post24, gan pasta ir izsekoshanas kodi.

svētdien sutiju meitenei pacinu caur pasta staciju, tikko atnaca sms ,ka ir piegadats

> Vēsma

Labošu čikoritas atbildi-izsekot var tikai pasta un post24 sūtījumiem! ;) Pasta stacijai-nevar! :)

11 - 20 no 41