FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pakomātu darbs pēdējās dienās...

Sveikas!

Kuras no jums pēdējo nedēļu laikā ir sūtījušas paciņas ar Post24 vai Pasta Staciju, cik ilgā laikā paciņa nosūtās? Mana paciņa kopš sestdienas nekustās... (sūtīju ar Post24). Vai jau sācies pirmssvētku sastrēgumu laiks?? Kliedzošs

41 Atbildes

Man suutiija sestdien no pakomaata, sanjeemu vakardien. no Pasta Stacijas izsuutiija vakardien, pagaidaam veel nav :)) Domaaju, ka videeji 3 dienas naak :)

Pakomāts (Post24) Jelgavā vispār nojūdzies. Šodien centos nosūtīt paciņu, bet nesanāca, rādīja šādi aptuveno tekstu "Fiskālā kļūda. Lai aizsargātu datu privātumu, darbība tiek pārtraukta." Tā nobesījos!

Kā jūs izsekojat pakām?

> EvaEva

Post24 ir tas kods mājaslapā ievadāmais.

Pasta Stacijai var uzzvanīt uz numuru un pajautāt.

Starpcitu, Pasta Stacija beidzot pievērsusies Origo sūtījumu pieplūduma risināšanai:
http://pastastacija.lv/lv/par-pastastaciju/jaunumu-arh%C4%ABvs/121-izmainas-origo-sutijumu-sanemsana

Sveikas!

Vai kādai no meitenēm ir nozudušas paciņas, sūtot ar post24? Raudulīgais Ja jā, vai ir atradušās? Man sūtītā paciņa, diemžēl kaut kur pa ceļam ir pazudusi.

> EvaEva

man tā arī rādīja, bet tas laikam tāpēc, ka viņiem beidzies papīrs, lai izprintētu to līmējamo adrešu lapiņu virsū. kad sūtīju iepriekš sagatavotu paciņu, nebija nekādu problēmu.

> Movi-vinnijs

jā, mana pazuda... nedēļu katru dienu zvanīju, līdz beigās atrada... bet esmu diezgan dusmīga par visu šo... jo, kad paciņu atrada, solīja, ka nogādās konkrētajā dienā uz pakomātu, bet atkal nekā. Zvanījos atkal - kaut kas bija ar kurjeru noticis. Paciņu izsūtīju 29. novembrī, bet vajadzīgajā pakomātā saņemšanai ievietoja tikai šajā otrdienā...

AR PS vēl problēmu nav bijis bet Post24 gan ir diezgan nekvalitatīva firma!

Ai, tas Liepājas Post24... Vakar vakarā braucu sūtīt sūtījumus - rādīja to pašu, ko raksta EvaEva, pavizinājos apkārt, pēc stundas braucu vēlreiz, atkal nekā....

Šodien braucu atkal, pa gabalu redzu jau, ka termimāls ir uzlikts uz lielās mašīnas, blakus ēkai tiek uzstādīts lielāks, jauns - jautāju, kad varēšu nosūtīt - nezinot... Berrr, gāju uz veco labo Pasta Staciju un sūtīju...

Varbūt kāda zina, cik maksās pēc Jaunā gada sūtīšana ar post24?

21 - 30 no 41