FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pakomātu darbs pēdējās dienās...

Sveikas!

Kuras no jums pēdējo nedēļu laikā ir sūtījušas paciņas ar Post24 vai Pasta Staciju, cik ilgā laikā paciņa nosūtās? Mana paciņa kopš sestdienas nekustās... (sūtīju ar Post24). Vai jau sācies pirmssvētku sastrēgumu laiks?? Kliedzošs

41 Atbildes

Man post24 bija tāpat-rādīja "Fiskālā kļūda. Lai aizsargātu datu privātumu, darbība tiek pārtraukta." Pirmajā reizē zvanīju un teica,lai pamēģinu nākamajā dienā-tā mēģināju 3 dienas,kamēr sanāca un nerādīja vairs to tizlo uzrakstu! 

...

Tad pagājušo nedēļu atkal sūtīju,atkal tas uzraksts...zvanu un laikam strādāja zinošāka operatore...teica,lai sākumā noformēju sūtījumu mājaslapā-tā būs drošāk un ērtāk,tā arī izdarīju un viss darbojās! :) Tagad daru tikai tā un nekādu problēmu-tas uzraksts var rādīties vai nē,vienkārši uzspied-privāts klients,ieraksti kodiņu ekrānā,ko atsūta,iznāk uzlīme,uzlīmē un viss-sūti prom! :)

Pasta Stacijai murgs iestājies. Cilvēks otrā galā stāstīja, ka sūdzības nāk nenormāi, čupām krājoties ieteikumi par papildu kurjeru, vadība ignorējot. Kā argumentu stādīju, ka apgrozījums un peļņa augtu, bet tas, izskatās, nav Pasta Stacijas mērķis :D
Biju 16tos pakomāts iekš Origo pilns, Galerijā Rīga pilns. Tās 5min, ko tur nostāvēju, 5 sūtītāji, mani ieskaitot, nenosūtīja paciņu, jo nebija vietu. Ja ir laiks stāvēt 14:30-17:30 pie pakomāta (jo tas esot kurjera ierašānās laiks) un gaidīt, kad atbrauks kurjers vai pēkšņi kāda paciņa tiks izņemta, droši, bet savādāk, iesaku apsvērt citas piegādes opcijas.

man atkal bija ta, ka izlasiju ka post24 ir iekš origo. Prasiju info centra kur atrdoas , uz ko man atbildeeja ka taada tur vsp nav :D

Biju pamaniijusi , ka pasta stacija ir, bet nekad neesmu redzejusi kur Origo atrdoas post24. Nu gan nezinoši darbinieki ;D

Njā..šobrīd traki laikam jebkur sūtīt. Šodien biju pastā, 40 cilvēki rindā :D (pēc numuriņiem, reāli gan jau mazāk, bet tik un tā...)

> Movi-vinnijs

Man nozaudēja paku, bet teica, lai rakstu iesniegumu un šodien saņēmu lēmumu, ka man atmaksās pieprasīto kompensāciju, tā, ka vismaz viņi atdod pakas vērtību.

Es, savukārt, ap plkst.18:00 biju t/c "Mols" Pasta stacijā.

Nekādu problēmuAci miedzošs.

Nu, vismaz, līdz šimSmejošs.

sestdien ieliku post24, šodien pakas galamērķos

Es piektdien nosūtīju post24 un meitene rakstīja,ka šodien saņēmusi.

> LAURA

Pastā kas atrodas Origo nav jāizņem numuriņi, lai nosūtītu paciņu, tur labajā pusē pie galdiņiem sēž 2 darbinieces, tur ir dzīvā rinda. Ja nav daudz cilvēku priekšā tad viss notiek ātri.

Aiga A, nure, vismaz ir variants meitenēm, kas grib sūtīt pa pastu :) jo tā mega rinda nav normāla :D

31 - 40 no 41