FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: SN un maksas pakalpojumi

Esam veikuši uzlabojumus saistībā ar virtuālo valūtu SN un maksas pakalpojumiem, lai to izmantošanu padarītu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku. 

Skapja naudiņas (SN) pārtop par EUR naudu (€)

1. Turpmāk, portāla iekšējā valūta, ar kuru vari iegādāties maksas pakalpojumus, ir eiro.

2. Ar šīm izmaiņām ir mainījušās arī summas, par kurām vari papildināt maciņu. Pakalpojumu iegādes process paliek nemainīgs.

3. Līdz šim iegādātās SN, Tavā maciņā, ir automātiski konvertētas uz eiro, pēc kursa 1SN = €0.50

“Izcelt” pārtop par “Pacelt”

Pakalpojums saglabā savu būtību - pacelt sludinājumu sadaļas augšā, lai pircēji to ātrāk pamanītu, bet mainās dažas nianses:

1. Vienas pacelšanas cena ir samazināta uz €0.10

2. Sludinājums pēc pacelšanas nonāk sludinājumu sadaļas 1. vietā, bet vairs netiek iekrāsots dzeltenā krāsā.

3. Ir atcelts laika limits, cik ilgi sludinājums var atrasties sadaļas augšā. Tas nozīmē, ka Tavs sludinājums var atrasties pirmajā pozīcijā līdz, kāds cits lietotājs paceļ savu sludinājumu - tā var būt 1 diena vai 2 nedēļas.

Pakalpojumu vēl joprojām iespējams iegādāties atverot sadaļu “Mans skapis” un nospiežot uz “Pacelt” pie attiecīgā sludinājuma.

Sludinājumi, kas bija izcelti uzlabojumu veikšanas laikā saglabā savu vietu sadaļā un lietotājiem maciņā ir atgriezti līdzekļi (€0.50) par pakalpojuma iegādi.

Jautājumus un komentārus zemāk! 

03.09.2018 18:59

Ta ari iepriekšeja versija bija, vai ne?  Man ari nepatik, bet es cenšos  atcerties  kura lapa ir vajadziga lieta

Jeļena, protams, ja vēlaties apskatīt sludinājumu, jā, bet pielabot cenu, bildi vai dzēst bez "pārdošanas", tad jārakājas visiem sludinājumiem cauri.

03.09.2018 19:33

Diemžēl, bildes nav saglabājušās, bet zem mani-sludinajumi bija lejup-krītošais saraksts, kurā varēja izvēlēties lielās kategorijas, pēc kurām bija viegli atsijāt meklēto, ja kādam gribējās piedāvāt sludinājumā esošo preci vai vienkārši sludinājumu pielabot.

Šobrīd, ja kāda pircēja pajautā mērus, kurus vēlos ielikt arī sludinājumā, jāiet cauri visām lapām, lai atrastu preci un varētu pierakstīt. Pēc iepriekšējās sistēmas sanāk, ka lejup-krītošajā sarakstā izvēlējies nepieciešamo kategoriju un tur arī prece bija. Arī no telefona preci atrast bija vieglāk, tagad 5x jāklikšķina (profils - preces - filtri - sadaļa - atlasīt), lai tiktu pie sludinājuma, ar kuru vēlies padalīties. Iepriekš tie sanāca 2 klikšķi (mani sludinājumi - kategorija) un prece jau priekšā.

Portāls, protams, smukāks, bet šī un citas funkcionalitātes joprojām pazudušas.

11 - 12 no 12

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Toms Olups
Iemesls: