FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Tas ir normāli?

Jau sen septembrī es biju sarunājusi maiņu ar vienu meiteni. Maiņai bija jānotiek decembrī. Es cītīgi glabāju to ko es gribēju apmainīt, un nepārdevu nevienam citam. Tagad kad es gribēju noskaidrot detaļas par tikšanos man pēkšņi pasaka ka tā lieta ko es gribēju apmainīt ir jau sen nopirkta. Man ir arī sajūta, ka tas ko es gribēju mainīt bija pārdots kādam citam. (varbūt tikai.) Tad mans jautājums ir vai tas ir normāli tā rīkoties? Es saprotu ka var nopirkt pats to un vairs maiņu nevēlēties, bet vai tiešām ir tik grūti to paziņot? Es domāju ja es būtu gaidījusi ka man atrakstīs es neko nesagaidītu. Kāds ir jūsu viedoklis?

05.12.2013 14:41

Ļoti jocīgi septembrī sarunāt maiņu uz decembri. Varbūt, es esmu tāda vienīgā, bet man pa tik ilgu laiku mainās vēlmes, aktualitātes utt. Stabili tik ilgu laiku uz priekšu nevarētu pateikt, ko gribēšu tad vilkt. 

Godīgi sakot, es šādu maiņu nebūtu uztvērusi nopietni. 

> Ieva

Es to pašu iedomājos Smaidīgs

05.12.2013 14:53

es laikam būtu aizmirsusi un arī citam paardevusi

P.s. vienkarshi šeit taas rezervaacijas kaa naak, taa arii aiziet..

05.12.2013 14:54

Laba pacietība meitenei. :) Vajag noteikt kaut kādus termiņus.. Savādāk gaidīt.. gaidīt un atkal gaidīt.. Dažām labām meitenēm prātā tkai naudiņa.. Neaizdomājās par to, ka cita meitene palūdz kaut ko samainīt un tā tālāk..

05.12.2013 15:30

dazreiz pasaka patiesibu,ka pardeva vai samainija..bet meitenes apvainojas un vel 10 izzinjas kad atsuta cik ir slikta pardeveja..es to nesaprotu,nu pardeva,nu saminija-nu nekas dzive nav jau galaa,varbut pie citas buus kautkas cits kas iepatiksies,vai pie taas pa6as kautkas iepatiksies-a uzrakstit vairs nevares jo kauns!

05.12.2013 15:31

Es, šķiet, pat zinu par kuru lietotāju ir runa. Ļoti "gaisīgs" iespaids par viņu palicis un tādai rezervētu labi, ja uz nedēļu.. Bet tādas nu mums te tās lietotājas ir, diemžēl :/

05.12.2013 15:34

nezinu,man liekas te tik daudz dazadas situacijas,nu nesamainija tev - nu nekas,varbut samainis ko citu!visas te ir dazadas meitenes!galvenais neapvainot viens otru!te jau nav nekads veikals ar plauktiem un istam pardevejam,te ir vnk mainja,kadam varbut iepatikas kautkas cits,un vnk nepazinjoja to,jo baidijas ka reagesiet nepareizi!!!

05.12.2013 15:35

mans viedoklis tie6i:)

05.12.2013 15:42

> Ieva

piekritu,nevar zinat nekad pa tik ilgu laiku ka tie6am njemsi to preci!paradas kautkas jauns,un dazreiz vnk gribas citu!nevajag steigties uzreiz likt maisaa fiksi un t.t...k\lai staav vnk rezerveets!

05.12.2013 15:48

Piekrītu Sandras viedoklim.

Man arī tā ir bijis,ka meitene tomēr pārdomā un izvēlas labāk preci pārdot,nekā mainīt.Nu un kas tur traks?Šīs meitenes saprotu,jo ir situācijas,kad naudiņa vajadzīga tomēr vairāk.

Esam saprotošas. :)

Un es noteikti nerezervētu preci uz diviem mēnešiem!

Un ja jau nedabūji,tad nebija lemts!Gan atradīsi ko jaunu. :)

1 - 10 no 12