Uzacis..

Vvarbut kada ir saskarusies ar ietetuvetam uzacim...

kadas atsauksmes..

kurs meistarins meistarite to labi varetu izdarit

un videjas izmaksas. :)

14 Atbildes

http://www.draugiem.lv/user/449758/

šī daama Juglaa taisa,atsauksmes no klientēm ļoti labas.Pati arī gribu taisīt,laikam arī šo meistari izvēlēšos.Par 45Ls

slinkums googleet..ludzu apgaismojiet kapec uzacis tetuvee?

> puma422

nesipiedu skatiities,bet,ja runa ir par Lauru,tad neiesaku 2x taisiiju pie vinajs,ari peec atsauksmeem,pirmo reiz sataisiiju un tad gaaju uz profilaksi otrreiz ,jo kraasa vietaam nebija...pagaaj nepilns gads,kraasa saaka baleet un palika iesarkana kaut gan pati meistare pirms tam teic,ka lieto labu kraasu un vinjai viss ok,nesaku,ka slikta,bet gadaas visaadi.

> Take A SMILE

Man ir loti gaisas uzacis.. krasa pie vinam tikpat ka neturas... tas butu atvieglojums uz ilgu laiku nav jaiet piekrasot raustiit..

ja ir ietetovetas majas pats var pieraustiit jo forma redzema..

ja man videji menesi 1-2 reizes jaiet kopt uzacis un viena reize maksa 4-5ls man izdevigak ir ietetuvet. :)

> zaiza

Ko tu iesaki? :)

neko neiesaku,jo viena liela Lauru,citai patiik cita,katram savs,es pati gaaju labot pie citas meistares,bet arii,tagad gads pagaajis un kraasa palikusi gaishaaka,pie tam man viena uzacs nenjem tik labi kraasu,nez kaapeec,tai shvakaak kraasa piekjeraas...bet nu shii meistare teica,ka peec gada pabalos..

> zaiza

Viela pardomam. :D

> Zane

par,ko :D taisiit  vajag,man ar taada bij probleema,ka gaishas ..

> zaiza

taisiit ta ja bet pie kaa taisiit. :D

taisiiju pie Lauras un pirmo reizi pie dargaas meistares, samaksaaju 80 ls un pēc gada izbeleeja atraak nekaa Lauras taisiitaas pa 45 ls 

1 - 10 no 14