FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sāpes kŕūšu rajonā. Elpas trūkums

Labdien. Šī gada sākuma piemetās kaite. Sāka sāpēt krūšu rajonā kad ievelku elpu, sākuma nekādi nevarēju nožāvāties, nevarēju ievilkt pietiekami elpas jo sāpēja. Vēlāk pēc kāda laika sāpes pārgāja. Tad atkal sākās ka nepietiek elpas lai nožāvātos, velku gaisu iekšā sāk itkā durt, smacēt iekšā un viss jāpūš ārā. Ir bijis ka vienkārši pietrūkst gaisa lai nožāvātos. Sāpēja gan labajā pusē gan kreisajā.Dzīvoju ārpus LV. Cik reizes pie ārsta neesmu bijis tik neko neatrod. Ņēma asinsanalīzes, taisīja rentgenu, klausījās kas iekšā, asinsspiediens utt. Neko neatrada.Tagad jau iet kāds 7 mēnesis. Dažas dienas viss labi un pa laikam parādās atkal, biežāk bez sāpēm bet gaisu ievilkt grūti. Ir arī bijuši no tā ka vienkārši pakustos , īpaši rokas kad vēzē.Ir kādas idejas kas varētu būt par vainu?Un pie kāda tieši speciālista vajadzētu iet LAtvijā?Aizmirsu piebilst. Pa visu šo laiku ir pasliktinājusies veselība.Nogurums. Ir bijis ka galvas reiboņi.Vīrietis 26 gadi, 185cm , 85kg

Un vēl. Esmu klausījies citu cilvēku viedokli, kuri zina kas man par kaiti. Daudzas reizes esmu dzirdējis ka tas varētu vienkārši būt kāds nervs kurš ir ''pagriezies'' ne tā kā tam vajadzētu būt. Dzirdēts daudz par šo klausītāju ''paziņām'' kuriem palīdzējusi adatu terapija. 

Par neko tādu līdz šim neesmu domājis un neesmu nekam tādam ticējis, bet pēdējie 7-8 mēneši ir mani tā nogurdinājuši, ka esmu gatavs pamēģināt daudz ko .

18 Atbildes

starpribu nevralģija var būt.

TIESI TAA, TAS IR RIBSTARPU NERVS, MAN IR TAPAT, JADZER PRETSAPJU LIDZEKLI, PIEMERAM TAS PATS  IBUMETINS, JATUR SILTUMA , JALIEK PLAKSTERI KO APTIEKA VAR NOPIRKT, TAS TA NEPARRIET, JA PALIEK HRONISKI , BUS AR JUMS KOPA VISU MUZU

Man bija līdzīgas sāpes, man pēc rentgena diagnosticēja šķidrumu pleirā un ārstēja bronhītu. Domāja,ka pat tuberkuloze. Aizsūtīja uz Stopiņiem, tur šķidrumu pleirā neatrada,un tuberkulozi protams arī. Bet sāpes elpojot pamazām pārgāja, bet tiku galā mēneša laikā.

Vienkārši kādu rītu pamodos un ievilku elpu un nezināju no sāpēm, kā izelpot. Nu kaut kā tā...

Izklausās pēc lauztas ribas :D Bez jokiem- šādi simptomi ir, ja lauztas 3 ribas un trieciena rezultātā bojāta plauša. Man tā bija. Pēc gada atkopos. Labā ziņa,ka plaušas diezgan labi atkopjas un tālāk viss no paša atkarīgs.Bet, ja nopietni, tad vispirms pie ģimenes daktera, tad jau pateiks, kas tālāk. Tādi brīnumi notiek, ja jebkas ir bijis sānā- sitiens, trieciens, apsaldējums, kakla/muguras deformācija,kas principā ir visiem,kam vienmuļš darbs. Visu galu galā glābj fizioterapija un veselīgi aktīvs dzīvesveids.

Veiksmi! :)

Man pazīstamai sievietei bija plīsums pleirā pat nezina no kā. Bija sāpes un bija grūti elpot, bet viņu uzreiz ielika slimnīcā, kamēr sadzija. Nezinu vai ar ko tādu ir iespējams staigāt tik ilgi. Domāju sirdi arī var pārbaudīt, maz kas.

Es, protams, neesmu ārsts, bet grūtības elpot var liecināt arī par sirds problēmām. Atbrauc uz Latviju un, lai tevi nosūta pie vairākiem speciālistiem. Pa visiem jau tiks galā, tikai vajag laicīgi pierakstīties, savādāk uz dažiem pat par maksu ir jāgaida mēnesis un vairāk. 

Sveiki! Noteikti vajag aiziet pie sirds daktera ARSā,jo tur uz EXO pārbaudīs un uzreiz zināsiet,vai ir vaina sirdī,vai,...varētu būt veģetatīvā distonija/iekaisis kāds nervs/,...nesatraucaties,tikai jātiek pie laba ārsta,kur ir moderna un laba aparatūra,..un būs ok! Tāda pārbaude ARSā maksā -no 55-60 eiro,..! Lai Jums veicas,..jo sadzīvot neziņā ar slimību nevar!

Veğetatīvā distonija

11 - 18 no 18