FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lietotājas Margueritte necenzēts izteiciens

Labdien visiem! Gribētu pieverst  Jūsu uzmanību  lietotājam Margueritte, kura bez iemesla necenzēti izteicās manā pusē. Es saprotu, ka ar to grūti cīnīties , bet tomēr, gribētos, lai portāla pie līdzīgas situācijas būtu kāds sods par tādām lietām. Piemēram sakrājot 3 tāda tipa sodus, bloķet lietotāju uz vienu menesi, lai tomēr cilvēks domātu, ko raksta) Vai arī kaut kāda cita alternatīva)Tāda prakse ir arī citās saitēs.  Es saprotu, ka vairākums pateiks, ko es šeit rakstu ar tādu nieku, bet tomēr gribētos pamēģināt iemācīt cilvēkus cienīgi izturēties viens pret otru) Tāpēc lejā es ieliku foto ar to, uz kāda pamata lietotāja Margueritte raksta man par to, ka man ir problēma ar lasīšanu, saprašanu un vispār sociālo uzvedību, un vel beigās rasksta "Bidlo"". Esmu šeit pavisam nesen, tāpēc varbūt tas ir normas variants, bet tomēr gribētos dzirdēt Jūsu viedokli par to) Paldies par Jūsu laiku un lai laba diena visiem

26.09.2018 14:48

pie administrācijas nemēģinājāt griezties?

Mēģinaju rakstīt tieši saita administrācijai, bet jorpojām nekādas atbildes, bet tas arī ir saprotams, jo  šajā gadijumā noteikumi nav pārkāpti !

26.09.2018 14:54

Man gribētos saprast,ko nozīmē vārds-necenzūri izteicās?

26.09.2018 14:56

Labots 26.09.2018 14:57

Šajā gadijumā vārds - bidlo, kurš manuprāt bija izteikts bez iemesla

26.09.2018 14:58

Nuuu es domāju tā, ja tā ir sportam domāta pudelīte, tad sadaļā "sportam/atpūtai" apakšsadaļā CITS, jāievieto tur tā prece. Tāpēc tai pudelei nav vieta sadaļā PĀRDOD

Tā nav domāta sportam, tur tā lieta arī ir

26.09.2018 15:04

Piekrītu Lintu. Un, ja vēl paskatās šo pudeļu daudzumu profilā, tad vispār liekas, ka zem tā slēpjas izplatītājs. Un tur nav nekāda sakara ar bezmaksas pārdošanas sadaļu. Tādēļ, ja gribi, lai cienīgi izturas pret Tevi, cieni portāla lietošanas noteikumus.

Es neesmu nekāds izplatītajs) Un saprotu ja es katru dienu forumā rakstītu šo sludinājumu, bet rakstīju tikai vienu reizi par visu laiku , jo tiešām tā nav domāta sportam un ta kā šeit ir rakstīt, ka ja nav piemērotakas sadaļas - tad jarakstā foruma, to es arī sapratu - tapēc arī ierakstīju tur. Es vienkārši nesaprotu vai tas tiešam ir pieņemami, ka raksta tādas rupjības par tādu situāciju.Pat nemeģinot normāli uzrakstīt. Jo rakstīju arī administrācijai tieši par šo pudeli- un man pateica, ka jā noteikumi nav pārkapti saistība ar publicēšanu forumā.

26.09.2018 15:23

Jebkurā gadījumā - pat, ja cilvēks ir pārkāpis noteikumus, var pieklājīgi un konstruktīvi viņam uz to norādīt. Lai kāda būtu bijusi kļūda, tas nav iemesls runāt ar cilvēku šādā tonī. Runājot šādi, cilvēks pats drīzāk nolaižas uz "b**lo" līmeni. Jābūt opcijai norādīt administrācijai uz noteikumu pārkāpšanu. Darot to solīdi, nevienu neaizvainojot. 

26.09.2018 15:36

Esi taču ielikusi sludinājumu ar to pudelīti, tātad nedrīkst bez maksas reklamēt pārdošanas sadaļā.

1 - 10 no 21