FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lietotājas Margueritte necenzēts izteiciens

Labdien visiem! Gribētu pieverst  Jūsu uzmanību  lietotājam Margueritte, kura bez iemesla necenzēti izteicās manā pusē. Es saprotu, ka ar to grūti cīnīties , bet tomēr, gribētos, lai portāla pie līdzīgas situācijas būtu kāds sods par tādām lietām. Piemēram sakrājot 3 tāda tipa sodus, bloķet lietotāju uz vienu menesi, lai tomēr cilvēks domātu, ko raksta) Vai arī kaut kāda cita alternatīva)Tāda prakse ir arī citās saitēs.  Es saprotu, ka vairākums pateiks, ko es šeit rakstu ar tādu nieku, bet tomēr gribētos pamēģināt iemācīt cilvēkus cienīgi izturēties viens pret otru) Tāpēc lejā es ieliku foto ar to, uz kāda pamata lietotāja Margueritte raksta man par to, ka man ir problēma ar lasīšanu, saprašanu un vispār sociālo uzvedību, un vel beigās rasksta "Bidlo"". Esmu šeit pavisam nesen, tāpēc varbūt tas ir normas variants, bet tomēr gribētos dzirdēt Jūsu viedokli par to) Paldies par Jūsu laiku un lai laba diena visiem

26.09.2018 15:50

Ir pārkāpti noteikumi vai nav, jebkurā gadījumā esmu pamanījusi,  ka šī pieminētā foruma lietotāja diezgan bieži izsakās rupji un aizvainojoši. 

To es sapratu, tapēc ieliku sadaļa sports/cits un vairs neko nepublicēju forumā.

Es jau sapratu, ka labak vispār forumā neko bezmaksas nerakstīt, bet tā kā esmu pavisam nesen, tad kāda bija problēma, tiešām , ka augstāk minēja katrinaR, uzrakstīt administrācijai, nevis rakstīt rupjības. 

26.09.2018 16:01

Šī lietotāja jau ir izmesta no vairākiem saitiem!Par viņu ir rādīts sižets pat Bez tabu! Rupja būtne,kas iedomājas no sevis nezin ko! Pirmā un vienīgā lietotāja,kuru nobloķēju,kad radās tāda iespēja!

26.09.2018 16:19

Policisti tak mūs nenoliek rupji,ja mēs pārkāpjam noteikumus.. un ir tik daudz situāciju, kad mums nav taisnība, bet tāpēc netiekam izlamāti. Neviens nav atcēlis saskarsmes kultūru, pieklājību. Tā ir mūsu pašu ziņā. Pēdējā laikā visur soc.tīklos ir tendece liet žulti,samazgas, necenzēti lamāties par katru nieku...Vai tā mēs atļautos runāt aci pret aci? Papīrs,šinī gadījumā ekrāns,nesarkst no tā lēruma negatīvisma,ko lasi. Skumji.

AI SI JAU ZINAMA VECENE, MANU DRAUDZENI NOREJA, VISOS FORUMOS LIEN LAMATIES, VISUR JAUCAS PA VIDU, DRAUSMIGA RADIBA, NENEMIET GALVA  - KAd velns gribeka Dievam sariebt vins radija tadas ka vina,  pusdullas pusklimaksainas sievietes, lai vinai veicas .........es vinu dzive redzeju, ziniet ar tadu seju laimigs jau nevar but.

26.09.2018 17:02

Labots 26.09.2018 17:04

jaaaaaap,šī dāma vienmēr ir izcēlusies visās diskusijās :DDDDDDDDD

Papildināts 2018-09-26 17:09:03:

prieks,ka neesmu vienīgā,kura ir pamanījusi,kāda viņa ir

26.09.2018 17:19

Labots 26.09.2018 17:23

nu ja cilvekam nav neka laba , ka vins ir tuks, tad vins sevi pozicione sada veida, nu suds jau ari smird lai kads vinu pamanitu un taja neiekaptu......lai jau vina nemas, ilgi jau nebus tada dzive, dabus kadu nelabumu un aizies ka i gailis pakal nedziedas un ziniet....neviens pat napamanis kad tada mesla vairs nav................................

Papildināts 2018-09-26 17:09:09:

nomierinaties visi, neieverojiet vinu, neiekarstiet, .....dzivojat talak it ka tadas vecenes nemaz nav......vina tak barojas no jusu dusmam, vina tak to gaida.....vienaldziba tadus ka vina traume vissapigak, miers meitenes........lai vina dzivo sava zultspuslii, lai vinai tur labi iet un lai aizrijas ar saviem zultsakmeniem i mentala i fiziska veida.............vieglas smiltis vecenit

26.09.2018 17:36

''nedrīkst bez maksas reklamēt pārdošanas sadaļā'' - tieši kāpēc tad uzreiz ir cilvēkam jābrauc virsū un tik pretīgi jāizsakās?

stulbumu jau neviens nav atcelis....................

26.09.2018 20:55

ui ka marguaritai patik sis murgs ap vinu,,,vina no ta barojas,,man ari ir bijusi darisana ar so personu,,,fascine si kartibniece

11 - 20 no 21