FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lietotājas Margueritte necenzēts izteiciens

Labdien visiem! Gribētu pieverst  Jūsu uzmanību  lietotājam Margueritte, kura bez iemesla necenzēti izteicās manā pusē. Es saprotu, ka ar to grūti cīnīties , bet tomēr, gribētos, lai portāla pie līdzīgas situācijas būtu kāds sods par tādām lietām. Piemēram sakrājot 3 tāda tipa sodus, bloķet lietotāju uz vienu menesi, lai tomēr cilvēks domātu, ko raksta) Vai arī kaut kāda cita alternatīva)Tāda prakse ir arī citās saitēs.  Es saprotu, ka vairākums pateiks, ko es šeit rakstu ar tādu nieku, bet tomēr gribētos pamēģināt iemācīt cilvēkus cienīgi izturēties viens pret otru) Tāpēc lejā es ieliku foto ar to, uz kāda pamata lietotāja Margueritte raksta man par to, ka man ir problēma ar lasīšanu, saprašanu un vispār sociālo uzvedību, un vel beigās rasksta "Bidlo"". Esmu šeit pavisam nesen, tāpēc varbūt tas ir normas variants, bet tomēr gribētos dzirdēt Jūsu viedokli par to) Paldies par Jūsu laiku un lai laba diena visiem

vinas dzive nav nekadas kartibas,seit foruma vina telo , bet patiesiba vina ir pilnigs fufels

21 - 21 no 21