FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 30 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 30 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

25.10.2018 12:55

Par visiem šiem "uzlabojumiem" sajūta tāda, ka tie kas administrē lapu ar savām darbībām tupi cenšas pierādīt, ka kaut ko dara. It kā dara. Bet reāli labāk nebūtu darījuši neko. Vēl joprojām kopš pirmajiem "uzlabojumiem" nevaru forumā pievienot bildes, ja no 100 atsauksmēm 20 ir negatīvas - tik un tā ir 3 zvaigznītes /kur loģika?/. Par visiem pārējiem jauninājumiem pat neizteikšos. Esmu šeit kopš pašiem pirmsākumiem, kad nepilnu 30 min. laikā varēja izskatīt visus sludinājumus. Un saits tiešām bija foršs un lēnām auga un paplašinājās. Par ko bija prieks! Tagad pat nepatīk šeit ienākt. Un, kad jau liekas, ka jaunu sačakarējumu vairs nebūs, tad tomēr izrādās, ka fantāzijai nav robežu un vienmēr atradīs ko sabojāt /te es par pēdējiem dizaina brīnumiem/. Vispār ir sajūta, ka būs tikai sliktāk. Un ir doma, ka jāmeklē cita iespēja, kur tirgoties.

25.10.2018 13:05

Tēma saistībā ar sākumlapas uzlabojumiem šeit - http://atverskapi.delfi.lv/lv/style/forums/tema/50546

211 - 212 no 212