FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ko darīt, ja esmu apkrāpta - nesaņēmu ne preci, ne naudu atpakaļ..

ŠĪ TE LIETOTĀJA http://atverskapi.delfi.lv/lv/style/user/19713 MAN JAU MĒNESI NEIZSŪTA PRECI, NAUDU NESŪTA ATPAKAĻ UN NEATBILD UZ MANĀM VĒSTULĒM. KĀ RĪKOTIES TĀLĀK? KUR PAR VIŅU ZIŅOT TĀLĀK ŠAI ADRESĒ???

19.10.2018 09:56

Cik zinu atverskapi neuznemas nekadu atbildibu. 

Varat iet uz policiju vai likt krapnieku sarakstos ar vardu jn uzvardu,varbut tad saks apdomat vai paris eiro ir reputacijas verti.

19.10.2018 10:18

Nu ļoti vienkārši.Jādodas uz policiju un jāiesniedz iesniegums par krāpšanu.Ir pieredze ar līdzīgu gadījumu.Loti ātri naudu atgrieza.Bet mums vienīgi bija zināms personas kods,kas laikam to procesu paātrināja.Bet noteikti uz policiju.Cik zinu,mūsu gadījumā,naudu atpakaļ saņēma visas apkrāptās.Vēlams jau uzreiz maksāšanas uzdevumu izdrukāt un saraksti ar šo personu par preces iegādi.

19.10.2018 10:40

Man arī, nesen bija līdzīgs gadījums,pirku melnu tilla kleitu, pa 30e, sākumā likās godīga pārdevēja, apskatījos atsauksmes, beigā nekā tamlīdzīga, atsūtīja pavisam ne to, ko sūtīju, saplēstu, vecu kleitu, kura neatbilda ne pārdevējas aprakstītajai, ne bildei, ne cenai. sūtītāja nr. Izdomāts, nepareizs. Kad teicu, ka kautkas sajaukts, piekrita, teica noskaidrošot, pēc tam pazuda uz 2ām nedēļām, kad piedraudēju, ka ielikšu krāpnieku sarakstā, sāka bravūrīgi atbildēt, muldēt par datu aizsardzību un par advokātiem, teicu lai atsūta pareizo kleitu, un es savukārt, viņas saplēsto nosūtīšu viņai atpakaļ, nē, jo redz neesot garantijas, ka es kautko atsūtīšu, un beigās vispār pateica, ka neesot neko saplēstu atsūtījusi, lai gan iepriekš piekrita, ka tā ir viņas kļūda, sūtīju ar visām bildēm, un saraksti. Tā arī paliku bez kleitas, tā vietā atsūtīja saplēstu lupatu, par 30e.

19.10.2018 10:40

Varbūt var ziņot, šai lapai! Lai nobloķē viņu, vai izdzēš. Vai arī tiešām uz policiju. 

Uzrakstat atsauksmēs viņas lapā, lai citi cilvēki nepērk neko no viņas!!! 

19.10.2018 10:43

Šobrīd jau lietotājs ir dzēsts. Gan jau pierakstīsies no jauna, un turpinās tādā pašā garā. 

19.10.2018 11:20

Es apskatījos profilu, nav dzēsts lietotājs. Un daudz sliktas atsauksmes.

19.10.2018 11:31

Jāpiesakās klātienē preci pirkt un tad tiekoties jāuzšauj,lai zin kā citus krāpt - viss ko varu pateikt...

19.10.2018 11:47

Nav profils dzēsts un dzēšana neko nedos.Visas krāpnieces izdzēšas no portāla un veido jaunus nikus,lai turpinātu tālāk.

šeit un citos portālos ir ļoti daudz personu,kam n-tie niki,tas ir ļoti nepareizi,kad tā ļauj.

19.10.2018 11:54

Kā - atverskapi.lv neuzņemas nekādu atbildību? Bet maksas ieviešanai gan viens no mērķiem bija "ierobežot negodīgu lietotāju darbības portālā"...

Varbūt varētu kādu atskaiti palūgt, par cik procentiem šis mērķis ir izpildīts, kādi rezultāti u.tml.?

19.10.2018 12:03

krāpnieku sarakstā foruma tēmā ierakstiet vārdu, uzvārdu un visus citus datus lai meklētājs uzreiz parāda. bankā mēģinājāt maksājumu atsaukt? 

1 - 10 no 16