KRĀPNIECE!!!!

Čau, meitenes. Es ilgi esmu apkopojusi informāciju par vienu krāpnieci vārdā- Aļona Volkova. Viņa šajā adresē ir minēta krāpnieču sarakstā (ne tikai vien šajā adresē). Viņa ir apkrāpusi tik daudz cilvēku, bet joprojām staigā sveika un vesela. Cik esmu uzzinājusi, viņa joprojām nodarbojās ar savu ''biznesu'', apmānot cilvēkus. Savu biznesu Aļona ir uzsākusi, apmēram, pirms 3 gadiem. Tātad, padomājiet pašas, cik cilvēku tika apkrāpti... Aļonas stils ir piedāvāt maiņu, bet pretī neko nenosūtīt. Pārsvarā viņa darbojās ar meitenēm, kuras nedzīvo Rīgā, bet viņa ir palikusi tik bezkaunīga, ka sākusi čakarēt meitenes no Rīgas. Viņai vienmēr galvā ir 1000 veidu kā attaisnoties, kāpēc nevar tikties, kāpēc nevarēja nosūtīt preci un tml. Esmu dabūjusi pietiekoši daudz informācijas, lai Aļonu beidzot sodītu. Es pati neesmu cietusi no viņas rokām, bet mani draugi gan ir. Ja kāda ir cietusi no viņas rokām, rakstiet man privāti, es pastāstīšu, ko esmu izdomājusi. Šeit nekādu plašāku informāciju es nesniegšu, jo zinu, ka Aļona šo visu lasa. 


9 Atbildes


Var tacu gristies policija ar iesniegumu sakara ar krapniecibu, tur pat ari var iegut datus no iedzivotaju registra par deklereto dzives vietu , gan par radiem  -caur kuriem so personu brivi var atrast  !

Neesiet kaurtigas meitenes, par to , ka esat kritusas krapnieces "nagos" nav jakaunas, sazinieties ar Bez Tabu, vini loti labpratigi risina sadas problemas, kopigi varat doties apciemot so personu !
Pasai ir bijusi loti pozitiva pieredze sadaa sakara !

Lai veicas !Smaidīgs

 


Un pielauju, ka meitene pavisam noteikti katreiz sazinoties ar saviem potencialajiem "upuriem", nedodas uz interneta kafe vai datorsalonu, noteikti izmanto datoru no majam , IP adresi policija nosaka paris min. laikaa ! :)Taka , ja ir velme ieguldit nedaudz savu brivo laiku meiteni var atrast daudz aatrak, kaa adatu siena kaudzee ! Aci miedzošs


Meitene ir atrasta, informācija par viņu ir. Doma ir tāda, ka jāsavācas kopā meitenēm, kuras cietušas un jāiet uz viņas dzīvesvietu. Policijā uz viņu ir ļoti daudz iesniegumu, bet diemžēl neviens nerīkojas.. Ja policija nevar to izdarīt, tad mums tas ir jāizdara. Netālu no viņas mājām ir policijas iecirknis, ja sanāks, tad aizvedīsim viņu uz turieni.


Laikam jau nekas nav ierosināts pret viņas, jo viņa Facebook tirgojas uz nebēdu :D

Noilgums jau iestājies, tas tomēr bija pirms 5 gadiem :))


Bankas izkrāpj vairāk. Nedomāju, kā tā ir pareiza rīcība, lai speciāli sodīt cilvēku. Dzīvē katrs atbild pēc saviem nopelniem. Labāk darīt pozitīvas lietas un domāt labas domas. 


Viņa ne tikai ar maiņām nodarbojas, pārējo arī piekopj.

Izprasa visām varītēm lietas bezmaksas, pēc tam pārdod, tad nopērk lēti, pārdod dārgāk. Abas šīs darbības nav sodāmas, bet, tā teikt, portreta pilnīgumam.


Nesaprotu kā tie cilvēki naktī guļ..


Es no šīs meitenes vairākas reizes iepirkos, nevaru sūdzēties, saņēmu preci kāda bija foto. :oooo

1 - 9 no 9