FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas

Esam veikuši 3 uzlabojumus - jauns sākumlapas dizains, sludinājumu kolekcijas un info lapa:

1.Jauna sākumlapa

Lai to padarītu mūsdienīgāku un saistošāku esam izmainījuši gan izskatu, gan saturu, kas tajā tiek parādīts.

Turpmāk, lapas augšdaļā nebūs redzami jaunākie sludinājumi, bet gan piedāvājumu izlase -  “AS STYLE  izvēle”. Uzreiz vēlamies piebilst, ka iespēja apskatīt jaunākos sludinājumus nav pazudusi un to joprojām var izdarīt atverot meklētāju. 

2.Kolekcijas

Ir līdzīgo sludinājumu apkopojums vienuviet. Šādā veidā varēsiet ātrāk atrast tam laikam aktuālās preces (piem. rudens apģērbi) kā arī preces, kas atlasītas pēc kāda cita kritērija (piem. preces līdz €10). 

Kuri sludinājumi uzrādīsies Kolekcijās un kā tajās nokļūt? (tai skaitā AS STYLE  izvēle)

Sludinājumi tiek izvēlēti pēc AS STYLE ieskatiem, balstoties uz:

- to aktualitāti (sezona, svētki, tematika u.c.)

- attēlu kvalitāti (vairāk info pie trešā uzlabojuma apraksta)

- atsauksmēm par pārdevēju

- verificēts profils

Vēlamies palīdzēt atrast labākās un jums interesējošās preces, tāpēc aicinām aizpildīt aptauju, norādot kāda veida kolekcijas vēlaties redzēt. Aptauja šeit -  https://goo.gl/forms/Dx2E8DDKsj4RBh372

3.AS STYLE info

Esam izveidojuši vienotu lapu, kurā ir atjaunota informācija par portāla lietošanu - Kas ir AS STYLE?; Kā tas strādā?; Jautājumi&Atbildes. Kā arī esam to papildinājuši ar jaunu sadaļu "Padomi", kurā iespējams apskatīt - Kā fotografēt preces?; Kā veiksmīgāk iepirkties?;. Ar visu minēto informāciju iespējams iepazīties nospiežot uz iepriekš minētajām sadaļām kādā no izvēlnēm.

13.11.2018 17:40

Es arī papildināšu - ja esmu iegājusi kāda lietotāja profilā no AS Style sadaļas, redzu tikai attiecīgā lietotāja AS Style sadaļā (bet ne KIDS) sadaļā publicētos sludinājumus (un otrādi). Ja pārslēdzu sadaļas, mani uzreiz iemet atpakaļ sākumlapā, un reizēm atkal atrast konkrēto lietotāju ir pagrūti. Nezinu, kā citiem, bet man šis trūkums reāli traucē portāla lietošanā.

10.12.2018 10:05

Labots 10.12.2018 10:32

Nu jau foruma piesārņošana ar spamu sasniegusi kosmiskus apmērus. Vai tiešām tur neko nevar darīt? Nav jēgas nemaz reklamēties, viss tiek pāris minūšu laikā izspiests ārā. Nevar nobloķēt lietotājus, IP adreses vai uzlikt kādus filtrus tiem spamu licējiem? Vai šie ir tie solītie portāla "uzlabojumi", par kuriem tiek prasīta nauda? 

10.12.2018 11:09

Pilnīgi piekrītu !!!!  ShopManiac   

15.11.2019 11:36

Forums ja? Nekad netiks īsti sakārtots šeit ir problēmas un tas būs arī turpmāk neviens nevar nošķirt tos pārdošanas apjomus no citām tematikām tas vienkārši nav iespējams to īstenot ja?! Padomājiet tak par to jau gadiem piesārņo forumu tie piedavajumi un vis pārejais ja...

Reāli kur paliek atseviškšu sadalījums starp to visu grūti to īstenot ja? 

15.11.2019 12:03

Ja ja ja ja

:D

15.11.2019 12:36

Ko jā? Tu man vienkārši piekrīti vne? Es šeit esmu kopš AS pirms pirmsākumiem proti 2013 gada apmēram un šī problēma jau cik gadus ir es atvainojos a?

15.11.2019 13:27

Man tur nekas netraucē.

15.11.2019 14:12

Es nevaru ievietot sludinājumus, jo nav iespējams norādīt apģērba izmēru.........

31 - 38 no 38