FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nepatiesi izmēri.

Sveiki.  gribēju ieteikt pārdevējām-norādiet patieso izmēru kāds uz apģērba  ir, nevis savus pieņēmumus,ka jums uz tādu un tādu izmēru derēja. 

pēdējā  laikā  saņemu apavus un apģērbu,kas neder, bet sludinājumā norādīts cits izmērs.  apavus saņēmu,39 izmērs esot, vēl pārjautāju vai patiešām-jā. atnāk apavi 38 izmērs. nauda vējā,zābaku nav. un pārdevēja saka-man  stabils  39 izmērs kājai un man derēja. 

vakar saņēmu bikses kuras esot xs/s izmēra. uz biksēm norādīts  32 izmērs.pārdevējai  uz s izmēru esot labi  derējušas. 

ir  reizēm  ka  neatbilst patiesajam izmēram. bet  norādīt  lūdzu vajadzētu  to  kas ir uz apģērba vai apava.  

01.11.2018 09:29

Nu ir bijusi arī otrāda situācija - ne vienmēr uz birkas norādītais atbilst patiesībai, ja kas... Īpaši jau tas attiecas uz bērnu apģērbu. Un ko tad?

01.11.2018 10:38

Es ieteiktu norādīt gan apģērba oriģinālo izmēru, gan arī, ja kāds vēlas, savu pieņēmumu, ja konkrētais apģērbs derētu, piem., arī viena izmēra mazākai/lielākai nēsātājai. Bet arī nevaru izturēt tos sludinājumus, kur, piem., blūzītei pie izmēra norādīts XS/S/M izm. utt., bet oriģinālais izmērs nav pieminēts. Tad lieki jātērē savs laiks un jāprasa, kāds tad izmērs norādīts uz paša apģērba.

01.11.2018 10:47

Patiesībā dažādi mēdz būt. Vislabāk,ja dod izmērus centimetros. Jo ne vienmēr uz birkām ir patiesie dati. Piem. Xxxxl bet pēc mēriem 44 vai 46. Un apavus pirkt vispār bez mērīšanas ir laimes spēle,jo, ja nemēra,nevar jau saprast un zināt. Vienam šaura, vienam plata pēda, citam pacēlums utt. 

01.11.2018 10:59

Apaviem, atkarībā no ražotāja, viena izmēra robežās var atšķirties par 0,6cm.

01.11.2018 11:04

pēc izmēra , kas norādīts uz apģērba vispār nevar orientēties - vienīgais patiesais veids ir nomērīt no paduses līdz padusei un gurnu vietu. Apaviem ir iekšzolīte un tai ir garums jāzin, lai varētu noteikt vai derēs vai nē. 

01.11.2018 11:06

Tāpēc vajag prasīt mērus centimetru centimetrā.

Bet nu pēdējā laikā daudzām tas ir tāds slinkums vai vispār ignorēt. Tad sēdi un gaidi kā muļķe.

Citai vispār pārāk specifiski.

Nu, bet bez cm es nepērku nekad.

01.11.2018 11:08

Tāda pati diskusija būtu, ja saņemtu mantas ar attiecīgo izmēru uz birkas, bet tas būtu izmēru par lielu vai par mazu. 

01.11.2018 14:39

Tikko bija situācija, biksēm uz birkas L izmērs, mex 30, bet nu dzīvē tik lielas, ka bail. Pircēja kura iegādājas, redzēja pie sludinājuma mērus, ka arī vēstule prasīja kāds ir izmērs uz birkas ko arī precīzi nosūtīju un teicu, lai vadās pēc mēriem, viduklis biksēm vien bija 96cm kas nu L izmēram nekādi nav.. 

Bet saņemot preci tāpat atstāj atsauksmi ka redz neatbilst izmēri nu bac.. Ja viss ir nomērīts, pateikts kas uz birkas ir un vēl pieminēta firma, lai pircēja labāk var saprast izmēra atbilstību un saņemot tāpat bļauj ka nekas neapmierina tad nu nemaz nezinu kā lai vēl mēra apģērbus. 

Ka arī katram jau tas auguma proporcijas savādākas tomēr.. Un pirkšana interneta tāda laimes spēle vien ir.. Kas vienam pieguļ perfekti tas otram var nepiegulet un ne izskatīties. 

01.11.2018 15:46

Tieši tā,liela daļa kas norādīts uz birkas,neatbilst.

Es vienmēr norādu,kāds izm. reālais un  kādam der,jo perfekti pārzinu savas pārdodamās lietas.

01.11.2018 16:24

Jā, šī ir aktuāla problēma šeit. Tādēļ ir jāprasa mēri cm, bet daudzām izmērīt pa grūtu. Pārdot grib, bet drusku piepūlēties nav ar mieru.

1 - 10 no 12