FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

par BB krēmiem

Labdien,

Meitenes padalieties ar pieredzi bb krēmu lietošanā! Vai tie spēj noslēpt šādus tādus sejas defektiņus - piņņu rētas, apsārtumus vai tikai kopumā nogludināt toni normālai sejas ādai bez problēmām. Vai tam ir kāda jēga, ja ir problemātiska āda? Skūpsts (šobrīd ārstēju pinnes, bet uz svētku balli gribās sakopties)  

29 Atbildes

Sveika es tagad tiessi lietogu BB kremu un esmu loti apmierinaata  smuki nosedz sejas nepilniibas ja kads sarkanumins tad tam uzklaju tonaala zimuliiiti un pa virssu BB kremu un supeer seja izskataas smuki svaiga bez kaadiem plekkiem ... jo parastie tonaalie manu prat galiiigi garam un tie kas labi tie atkal dargi :) taka  varu teikt ta ka beidzot kas noderiigs izdomaats :D

Iesaku izmeiginat varbuut ari tu buusi apmierinata ar rezultaatu :) Jauku dienu!

cik es esmu lietojusi,tad papildus izmantoju kadu korektoru,ar kuru rūpīgi nosedzu savus defektiņus,bet ta bb rēms izlīdzina toni un tiešām nav pamanāms,ka citi tonālie,pēc kuru uzlāšanas uzreiz jau ir manam ka ir tonalais un tas it nemaz nav smuki.

Mazliet pietušē, izlīdzina toni un ādas tekstūru, bet pinnes un citus sakanumus nenomaskē. Ja lieto BB krēmu, tad noteikti nepieciešams korektors vai tonālas krēms lielo sarkanumu maskēšanai :(

Vēl, ja nevēlies lielo masku likt, iesaku izmēģināt zaļos tonālos/korektorus. Man viens zīmulis ir, ko pa retam izmantoju, bet sarkanumus lieliski maskē (lietoju gan lieliem laukumiem, apsārtumiem, pumpām vienkārši biezu tonālo uz konkrētās vietas). Firmu gan nepateikšu, jo nobružajusies un pirkts kosmētikas izstādē pāris gadus atpakaļ.

Paldies! Kuru zīmolu bb krēmi ir tie labākie? Kādas atsauksmes par Garnier?

> Beta

es lietoju Garnier :)

Es arī lietoju Garnier. Nedaudz gan nepatīk spīdumi, kas pievienoti krēmam. Ziemai piemērots, seja nesalst. :D 

Man ir bijis Loreal CC krēms- man bija par tumšu. Tagad lietoju Faberlic BB krēmu sausai ādai- nu ļooooti patīk!!! Vēsais

raiba_saule

Faberlic produkcija vispār ir ļoti forša, tikai žēl ka manā galā nav nevienas izplatītājas :(

Man patīk Maybeline BB krēms ar sacilskābi(ceru,ka pareizi to uzrakstīju :D )

Paldies, paskatīšos kādu no ieteiktajiem Smejošs

The Body ShopAci miedzošs!

1 - 10 no 29