FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Rēķinies ar to, ka par šādu tirgošanos AtverSkapi.lv Tev būs jāmaksā, jo noteikumos rakstīts:

3. Sludinājumu izvietošana bez maksas ir atļauta privātpersonām, un sludinājumi nedrīkst būt saistīti ar komercdarbību (starpniecību, preču izplatīšanu, ražošanu, un tamlīdzīgu saimniecisku darbību).

> Rudzupuķe

Nē, nē, tas nebūs saistīts tā, es pats, pirkšu no ārzemju internetveikaliem un pārdošu šeit, sākumā mazāk un tad jau daudz lielāks piedāvājums būs, ir jau daudzas citas ar, kas tā dara, es tikai gribu nopietnāk, un pārdot tādas lietiņas, kas Jums visvairāk patiktu, lai būtu populārs pārdevējs un tā, visu tikai priekš pircējiem! :)

šeit ir tādas pašas privātpersonas, piemēram, http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12189 kuras iepērk ārzemju eveikalos preces, lai tirgotu AtverSkapi.lv un maksā ikmēneša maksu par šādu preču izvietošanu. Nekā personīga.

> Rudzupuķe

Nu skaidrs, ja nu arī kas, tad maksāšu par izvietošanu, tas nekas!

Es tikai zinu, ka pie manis tiešām būs lēti, pat bieži var būt lētāk nekā es nopirku ārzemju internetveikalā, vai tieši tādā pašā cenā un tamlīdzīgi! :)

Tikai variet padalīties, kas Jums visvairāk interesētu? Lēnām sākšu, bet tad jau viss aizies! :)

Man konkreeti piemeeram brendu apgjeerbi :)

Apavus uz 40/41 izmēriņu!!! Pulksteni, bižutērija, aksesuāri.../ sporta baikas(spilgtās krāsās)...!!!!!!

kapec tu doma,ka meitenes seit nejedz ebay iepirkties?? Tava ideja nekam neder,kada tam vispar jega,kada mums jega pirkt to pasu preci par lielaku summu neka ebay? Reali es panemu un noperku jaunu bluzi,augstakais vienu vai divas reizes uzvelku un pardodu seit,tikai vairs es vinu nepardodu par 20Ls (orginala sumna),bet par 3ls Besi ara sitie itka labdari. Nu nesanaks tev uzvarities ar interneta drebiitem:D

> borntobehappy

Tu vispār tā nokaitināji, pazūdi labāk no šīs diskusijas!

Es pirkšu no ārzemju internetveikaliem pa kādiem, piemēram, 10ls drēbes un pārdošu šeit pa kādi 8ls vai pat mazāk!

Kādu tur uzvārīšanās??

Tava ideja atkal braukt augumā nekam neder, vienkārši nekasies, ej citās diskusijās, besī arī šitādi cilvēki, es vēl labāk gribēju, jo es pērku dārgāk un pārdodu lētāk, vai tieši to pašu cenu, bet pārsvarā jau lētāk, bet Tu tākā bezkauņa vienkārši kaut ko stulbu muldi!

Tu ar savu braukšanu augumā nekam nederi! :P

Tāpat vienmēr kad pirku LED pulksteņus, vienmēr esmu pārdevis par zemāku vai tieši tādu pašu cenu kā ebay, nekad neesmu uzcenojumu licis!

Es taču rakstīju, ka pārdošu lētāk, bet nu kādam bija jāpiekasās, ja pati nemāk visu izlasīt kārtīgi!  :@

Pasaki kada tev ir jega pirkt,pasutit,meklet,piegadat un nenopelnit ne santimu,bet palikt zaudetajos.

Es reali pasaku taisnibu:D tos Led pulkstenus ebay var nopirkt par kapeikam:/ seit neviena nav stulba!!

1 - 10 no 103