FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Nu,tad gaidīsim piedāvājumu pulksteņiem !

Ar,to,kas daudziem interesētu ,it kā jau o.k. ,ka izveidoji tādu diskusiju,bet no otras puses varu teikt,ka uz to nepaļaujies,jo tirdzniecība neprognozējama .

> siga

es saprotu, es tikai, lai ir ar ko nodarboties mazliet, nedomāju par peļņu baigo vai tamlīdzīgi, lai visiem ir labi un kāda aktivitāte parādās! :)

Nu ko varu pateikt, kas patiktu man, esmu pasista uz kleitām, šifons, trikotāža, man personīgi ļoti patīk viskoze, bet ''eto na ļubiķeļa'' :) aktuāli raksi un krāsas, piemēram, šobrīd te ir tonnām vasaras kleitu, bet praktiski nav garroku (rudens, ziema un pavasaris mūsu platuma grādos ir vairāk), jau pieminētie zīmuļsvārki, šobrīd teiksim ļoti gribētu baltus ar ziedu apdruku, vēl jau labu laiku meklēju zīmuļsvārkus ar paaugstināto jostasvietu (ne to ko kas ir vidukļa zonā, bet virs - nav), nu tas tā ātrumā.

100punkti,ka iepirksi no Kjiinas,es arii kaadreiz domaaju,oo baigo biznesu var biidiit,bet tagad katrs otrais tirgo un katrs treshais pats pasuuta.

> zaiza

Tūliņ atkal sāksies - Kriksis bliezīs pretī ! :D

Kriksi,ja dabūsi kko līdzīgu šim - http://www.ebay.com/itm/Rhinestones-Chiffon-Ruffles-Strapless-Wedding-Dress-09652-/390589202161?pt=UK_Women_s_Dresses&var=660133753499&hash=item5af0ee3ef1 par sapratīgu cenu,kā soli, uzskati ka 1 pircēja Tev jau ir! :D Pie reizes apklusīšu!

Brīvu kritumu, protams, bez plastmasa "akmentiņiem", uz M izmēru! Nekādu e-bay variantu,šis tikai kā piemērs bija! Ja man mašīnu nevari dabūt,vismaz šāda veida kleitu vari? Ja jau Tev tik ļoti interesē citu labsajūta! :)

> Lenii

a tas tieshaam ir puisis?vot patiik taadiem starp sievieshu klachaam :D

> zaiza

es nezinu! :D Man vispār pirmā doma,kad es viņu manīju,šķita ka tas varētu būt kāda no krāpniecēm, kuras te krāpnieču diskusijā aprunājām! :))

Un vispār Kriksis ir pazudis! ;( vairs nepastāv tāda  ID adrese :( ;( ak Tu skāde,palikšu bez kleitas! ;(

Nu jaa, ir jau taa jociigi, kad ieejot vinja profilaa ieraugi rozaa biksiites :D

Izskataas,ka administraacija dzeesusi sho personu no saita...Bet nu nepaies ne paaris dienas kad buus atpakalj - piergjistreesies pa jaunu taa pat kaa ieprieksheejo reizi;D

91 - 100 no 103