FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Varbūt puisis cerēja, ka visas te aprakstīs, kāda apakšveļa un zeķes labāk patīk, kādu izvēlas valkāt un cik bieži pērk jaunu.

Nu zel,ka bravurigais tirgotajs nosudzot mani,pats iekrita bedre:(

jaa, man arii kaut kaa diivaini skjita jau pashaa saakuma-ne no kaada zila gaisa visaas diskusijaas kaa daama iesaistaas puisis, un tas joks par kleitu un vinju arii tada veidaa izspruka..ne nu, kas tad man.. bet butu divaini pirkt no puisha dreebes, meitenju dreebes.. + ja nemaldos,vinjs man vienreiz rakstiija,ka veelaas no manis pirkt meitenju dreebes kkadam tematiskajam pasaakumam... takaa jaa.. 

101 - 103 no 103