FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Problema ir tava domasana,nesaproti,ka sada tipa itka biznesi nokrit ka akmens okeana? Es zinu par marketingu un ekonomiku 3x vairak neka tu. Es tev tiesam neiesaku seit kadu apkrapt un pasam ciest zaudejumus.:)

Labots 22.06.2013 20:13

> niks36

Kā, lai nestrīdas, ja gribi lai citiem ir labāk un lētāk! Bet tad parādas kāda persona un pasaka, ka Tu mēģini tikai apkrāpt, uzvārīties utt, bet es tikai lai labāk ir visiem!

> borntobehappy

Tu zini, noteikti daudz! :D

Otrkārt, pastāsti man kā es varu kādu apkrāpt, ja tā manta maksā 10ls bet es pārdodu viņu pa 5ls, kaut kur redzi krāpniecību, Tu ekonomikas speciālist?

Un Tu nemaz nezini kā es to daru un kā man tas sanāk izdevīgi, un vispār es runāju un veidoju diskusiju par to, ka citi varētu pirkt lētāk un ko vēlētos un tamlīdzīgi, nema nerunājot, un to pat laikam nevajadzēja, uzreiz: ai rekur krāpnieks, Tev tas nesanāk izdevīgi, apšmauksi mūs utt! Kāda nozīme, kas man ir izdevīgi un kas nav, vismaz cenšos arī prieku dot citiem, Tev nav jājaucas manās lietās, un varu pateikt, ka tāpat man būs tas izdevīgi, Tu vienkārši nezini kā es to daru, tāpēc!

Es zinu ka tu to dari un tadi,ka tu ir daudzi. Pirmkart sutot no Kinas tas lietas tev neiznaks izdevigi,muita utt, otrkart mes visi loti labi zinam,ka tev iespejams kaut kur taja gala,cita valsti ir persona,kas atsuta somu ar visien tiem mesliem par mazaku sutijuma maksu,tapec tev tas ir itka izdevigi,treskart Latvija ir daudz cilveku,kas nejedz iepirkties ebay,tapec labak nopirks no kaut kada,bet patiesiba par lielaku samaksu. Ceturtkart tavs biznes var izdoties tikai tad,ja preces klients vares aptaustit. Piektkart preces var pirkt ari izsoles utt,bet vienalga neatmaksasies. So garo penteri uzrakstiju prieks visam tam,kas negrib lai kads vinas apkrapj,jo busim realisti,iepirkties pasam ebay ir izdevigak:D

Labots 22.06.2013 20:14

> borntobehappy

Nu Tu vari darīt ko gribi, pati katra var izvēlēties kā darīt! Aptaustīt varētu jā! :)

Un pilnīgi un galīgi atkal Tu ekonomikas speciālist neuzminēji, nav man nekur nekas pazīstams, un par muitu es zinu vairāk nekā Tu, es vienkārši darīšu tāpat kā visi, sēdēšu mājās nopirkšu ebay lietu, bet pārdošu lētāk un tāpat nopelnīšu! :)

Es daru, lai arī citiem būtu labāk, bet Tu to garo panteru uzrakstīji, laikam, jo izskatās, ka TEv nekad nekur biznesā nav veicies, un Tu domā, ka esi visgudrākā un tamlīdzīgi, bet tā patiesībā nav, jo kā redzi, ka kāds ko cenšas vai ir labāks par Tevi, Tu uzreiz sasvilies un brauc augumā un atrodi visādus iemeslus, un tad vēl, ja Tu mantas, drēbes sauc par mēsliem, tad ko gan Tu te vispār dari???

Tikai sevi pazemo, vismaz tagad noteikti ar Tevi mazāk kāds gribēs tirgoties, visi cilvēki normāli, saprotoši, bet Tu tāda vienīgā!

Tagad lūdzu pazūdi no manas diskusijas, ja Tev nav nekā laba ko teikt! :)

P.S Tavs garais panters galīgi garām, atkal pārlasīju, un Tu laikam neko nesaproti, kaut, piemēram, ar to, ka nopērk Latvijā no kaut kāda, bet patiesībā par lielāku summu!! Tev laikam vēl nepielec, kā var nopirkt par lielāku summu, ja Tu to pašu preci vari nopirkt ebay par 10ls, bet pie manis to pašu, var pat iepakojumā atstāt, ja tāds ir, par kādi 7ls. Tev laikam nekādas domāšanas nav! :D

Wow tiesam? Palasi interneta par tadiem biznesiem ka tavs,tas ir stulbums lielakaja pakape,jo cilveks redzi neie.acinas pelnit naudu ar galvu,bet gan spekulejot. Noies pa burbuli,neviena negribes no tevis pasutit,ja topasu var pasas izdarit. Velu veiksmi neiebraukt galejas auzas. Un tava pelna bus tuvu 0 vai zem tas,atceries manus vardus,jo sadu biznesu gudrais ekonomist nevar attistit.

Wow tiesam? Palasi interneta par tadiem biznesiem ka tavs,tas ir stulbums lielakaja pakape,jo cilveks redzi neie.acinas pelnit naudu ar galvu,bet gan spekulejot. Noies pa burbuli,neviena negribes no tevis pasutit,ja topasu var pasas izdarit. Velu veiksmi neiebraukt galejas auzas. Un tava pelna bus tuvu 0 vai zem tas,atceries manus vardus,jo sadu biznesu gudrais ekonomist nevar attistit.

> borntobehappy

Kaut vai lasot Tavu pēdējo komentāru, var redzēt, ka Tu pilnīgi nekā un galīgi vispār nesaproti, ne no sākuma, ne arī tagad, es nemaz necentīšos, jo izskatās, ka Tev nevar neko ieskaidrot!

Un tad jau manīsim, kas un kā būs, agrāk es tā darīju, viss bija labi, nekādu zaudējumu! :)

Tu jau tik gudra izklausies, ka Tev noteikti ir tādi biznesa plāni, par kuriem mēs vien varētu tikai sapņot un, ja jau Tu esot 3x gudrāka kā teici, he! :D:D

Labots 22.06.2013 15:11

Kristap,tad kapec,ja esi tik sasoditi gudrs tev nepieder pelnoss uznemums,kas nodarbojas ar pasaules uzlabosanu nevis ar meslu tirdzniecibu letticigajiem latviesiem,un kapec tu stridies ar cilveku,kas vel nav pabeidzis vidusskolu,bet ir izcilnieks ipasi saja joma?

Man kauns,ma Latvija ir cilveki,kas nespej neko jaunu un inovativu radit,bet tikai spekulet ar ebay lupatam. Tev pasam nav kauns par saviem bejedzigajiem biznes planiniem? Labak ej un macies,atrod darbu,lai nakotne tev butu,kur vispar stradat,jo ar tadu domasanu,atvainojos,nav jega neko uzssakt:)

:D:D:D sasmejos :D

labi,mani interesē audi A4(vēlams tumši sarkanu vai sudrabainu), nopērc nullīti, pārdod man par 80% mazāku summu nekā Tu iegādājies! :)

21 - 30 no 103