FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

> Lenii

Par nekādām mašīnām runas nav , izlasi - DRĒBES , AKSESUĀRI .

-___________-

> Bella

Es zinu, BET ES GRIBU MAŠĪNU! :D

Labots 22.06.2013 15:17

> borntobehappy

Tu vienkārši esi apsmiekls, tiešām! :D

Viss šis ko Tu man raksti, bija jāraksta man Tev! :D

Interesanti, ka Tev visas drēbes ir mēsli un Latvieši visi ir lētticīgi!

Vienkārši Tu nevari neko izdomāt, ko iesākt ar savu dzīvi, tāpēc Tu tā saki!

Bezjēdzīgs biznesa plāns, ne???

Ak, man nemaz negribās rakstīties ar Tevi, jo izskatās, ka tikai nākamgad iesi kādā 9.klasē!

Un vispār es nekad neteicu, ka esmu ļoti gudrs, ekonomists, man ir biznesa plāni, un tamlīdzīgi, neko tādu neteicu! :D

Bet Tu teici, ka esi ekonomiste, 3x gudrāka par mani, izcilniece šajā jomā, un tamlīdzīgi! :D Cel tik sevi uz augšu, bet izrādās, ka neesi nekas, es sevi vismaz nelielu, Tu lielies, bet nekas no tā neesi :D 

Nē nu esi, esi, ja pat rakstīt nemāki, ne ar garumzīmēm, ne komatiem, neko, tātad, vēl, kas piebilstams? :) ;) :D

> Lenii

Drēbes, aksesuāri, neizlasīji?

Tas ko uzrakstīji, tiešām bija stulbi, cilvēks mēģina palīdzēt, un jā tā arī vienmēr ir, kad kāds ko labu grib, tad nevis ir atbalsts, bet tieši apvainojumi un tamlīdzīgi, skumji! :(

Tomēr daži vismaz šeit ir jauki cilvēki! :)

Man ir piebilstams tikai viens-tu esi mulkis!! Un tagad atkladam visam savu spozo ideju apstiprinas,ka esi jo lielaks krapnieks.

Atvainojos visam,kas lasa,man nav telefona garumzimes:)

Ko es ieteiktu, te bija diskusija- cik tev gadi (kaut kā tā saucās), tad nu aprēķini vidējo vecumu, kas te apgrozās, jo to ko vilktu 13-16 gadīgs skuķēns NEVILKS piem. 21 gadus jauna sieviete. Tātad tev jāizvērtē savas auditorijas aptuvenais vecums un kas uz to momentu ir modē (krāsa, fasons u.t.t.). Starp citu labai gaumei jābūt un protams kaut ko no brenda, jo ja man piem. piedāvātu pa 5Ls nezināmas firmas apavus , tad es labāk noskatītu nedaudz dārgāku, bet zināmas firmas.

> Feitiņa

Paldies, es tā arī sapratu, vispār ir daudz jaunas meitenes, kurām ne īpaši obligāti brenda apģērbi, bet smukas kleitiņas, šortiņi, visādi maciņi un tamlīdzīgi, vecākām, vairāk brenda apģērbi, bet tad es labāk uz aksesuāriem, centīšos tos vairāk tirgot, daudzām patīk, pulksteņi, ir interesanti gredzeni, spoži, spīdīgi ar pandām un tamlīdzīgi, tākā, es domāju, ka ar aksesuāriem būtu vislabāk! :)

> borntobehappy

Redz, kā Tu nenoturies, es vismaz būšu pieklājīgs un Tevi neapsaukāšu, tomēr nav tas vecums, ja kaut kas inernetā nepatīk, tad uzreiz jāraksta, stulbi vai muļķis vai tamlīdzīgi, katram savs viedoklis, un es ar to, ko es daru, esmu pilnīgi apmierināts, citi arī, un viss ir ļoti labi, Tev tik kaut kas nepatīk! :)

Un starp citu, ja Tev nav garumzīmes telefonā, tad varbūt uzliec? Vai, ja nevari uzlikt, tad varbūt pārinstalē telefonu, lai būtu, vai, ja ir ar kādu OS, tad nokačā kādu programmu ar garumzīmēm? Vienkārši tā iesaku, ko Tu varētu darīt, lai dabūtu garumzīmes! :)

Bet gan jau atkal pretī būs, bļāviens, uzbrauciens, utt! :D:D

Es labprat tava piedavajuma redzētu kleitas, jo ta ir mana vajība- skaistas, brīvas ikdienas kleitas un kleitas restoraniņu vai operas apmeklējumiem.

Bet aptuvenais vidējais vecums ir ap 20-25? Tad tev stipri jāpārsteidz, apskaties kāds te jau IR piedāvājums, pat no tādām ,kuras pašas taisa :D

31 - 40 no 103