FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Nokia Lumia nepiedava garumzimes,nav iespejams uzlikt,esmu meginajusi,interesejusies. Windows telefoniem nav:)

> borntobehappy

Nu skaidrs, he ieteiktu visiem izvēlēties telefonu ar citu operētājsistēmu, piemēram, vislabāk iOS, bet nu tas tā, nav vairs pa tēmu! :) :)

Nekad nav patikusi Apple telefoni,neizturigi un dargi.

Kvalitatīvas, ietilpīgas, lētas somas varētu aiziet. Lēti, labi legingi. Vairāk uz sitienu prātā nekas nenāk.

Un ko var kasīties?! Būs dārgāk, vnk nepirks. Pff..

> Inky

Tiešī jā, par legingiem, ir daudz tādi puķaini, un visādu rakstu legingi un tiešām lēti, pašam jau bija tāda doma, un tad vēl Jūs iesakiet, vismaz apmēram varu saprast ko vairāk sūtīt! :)

Un ja kādai vajag ko īpašu, teiksim interesantus telefona maciņus, vai aksesuārus visdažādākos, tad arī droši! :)

Man vajadzētu kaut ko Samsung noutam ) kadu interesantu vaciņu u.t.t

> rocio

To atsevišķo laikam ar laiku tikai, jo katrai savs, tad sākumā labāk centīšos ko pārdot, kas daudzām patiktu, nevis speciāli priekš vienas, bet kad jau aizies, tad šādi varēšu, ceru izdosies, forši būtu, ja arī daudz klientu būtu, paldies visām par ieteikumiem! :)

> Inky

Piekrītu . 

Īpaši smuki legingi ir ar retro puķēm , vai zigzagiem un visādi šādi (:

Vēl es priecatos piedavajumu klasta redzēt clutch somiņas, jo domaju daudzas viņas izmanto kad lielas somas ir nevieta.

Un svarkus, bet ne superīsos piespīlētos minīšus- auduma svarkus ar rozīnīti un garuma gabaliņu virs ceļgala (man te daudz vēlmes uzradas).

Jā par svārkiem arī, man liekas, ka daudzas grib tādus pieguļošus līdz celim, dažādās krāsās var dabūt, un tādus br'vāka veida, ar punktiņiem, skaistus un tā! :)

Nu ok, kopumā jau vieglāk izdomāt ko pārdot Jums! :)

41 - 50 no 103