FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Es pat minētu- taisna piegriezuma ar ziedu rakstiem. Augšēja svarku daļa nu ļoti līdzīga šiem, bet svarki ir tasna piegriezuma, nevis tik plati.

http://lookbook.nu/look/4981018-Mohito-Skirt-River-Island-Top-Peach-Mint

> rocio

Es sapratu, biju tādus redzējas, ir vienkrāsaini, strīpaini, ar rakstiem vai zīmējumiem vēl jāpaskatās vai būs, bet noteikti, ka būs arī! Paldies! :)

pirms atverskapi.lv nebija forums un uzlabojumi,manupraat,viss bija daudz labaak,nebija lieki jaastriidaas un jaameklee probleemas,kaadas rodas tagad. :D

> Kristaps18s

Gribi zināt kas tiešām ir stulbi - ka humora izjūtas Tev nav. :)

> Lenii

Ir, bet neviens nekad nejoko par šādām lietām, normāla lieta, pārdot, lai Jums labāk un man, un tamlīdzīgi! :)

Tas joks bija apmēram tas pats, kas būtu, ka pircējs saka, es ņemšu, pirkšu un kad jau visu sagatavo, pasaka, tas bija joks, žēl, ka humora izjūtas Tev nav! :)

Tāpēc tā! ;)

> Kristaps18s

Zini,kas par lietu? Manuprāt, katrs savādāk saprot, bet tas tāpēc ka esam atšķirīgi cits no cita! Citam tas šķiet galīgi beztolkā,cits par to pasmaida!

Es palasīju cītīgāk ko esi atbildējis pārējām ,nepūlies man atbildēt, ar Tevi tiešām diskutēt negribu,iemeslu neminēšu publiski. Lai veicas šādā biznesā! :)

Labots 22.06.2013 20:13

> Lenii

Nu Tu jau sāki ar joku, un neviens par to nepasmaidīja, tātad!?

Vienkārši, kā es vismaz biju domājis, rakstu forumā un atrodos mājaslapā, kur atrodas pārsvarā pieauguši, saprotoši cilvēki un ja ko pajautāju, ir jauki ja dod prātīgas atbildes, nevis pa velti ko uzraksta, un nevar jau no visa saprast, kas ir bijis joks un kas tad nē, jo mašīnu taču arī var ebay nopirkt un atsūtīt uz Latviju, bet vienkārši par mašīnām es neminēju! :)

> Kristaps18s

Zināju, ka kko saspiedīsi atpakaļ,biju nolēmusi neatbildēt, bet ziņkārība mocīja - vispār kāds sakars par ebay?

> Lenii

Nu ebay, es kā piemēru minēju, nu no daudzām vietām var pasūtīt mašīnu uz Latviju!

Tad vai nu neraksti vai arī pasaki tad no kurienes Tu to mašīnu gribēji sūtīt?

Skaidri rakstīts, drēbes, aksesuāri, nē Tu neizlasi, uzraksti kaut ko par mašīnu un vēl pēctam laikam mani vaino, ka es slikts, ne? :)

> Kristaps18s

kur es rakstīju ka esi slikts???

Starp citu,Tu man nenoteiksi rakstīt vai nerakstīt,kas Tev tā par modi komandēt - tad vienai raksti lai lasās no TAVAS diskusijas, tad man lai nerakstu...

Tu tikko tiešām sabojāji savu tēlu vismaz manās acīs,pieņemu ka Tevi tas neinteresē,bet ,manuprāt ,Tev nav pilns pulkstenis!

Lai veicas darījumos,kur būs abpusējs(?) izdevīgums! :)) 

51 - 60 no 103