FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

> Lenii

Ok, Paldies! Negribu tādus pretīgus jokus dzirdēt, paskaties pati, ir tik daudz meitenes, kas palīdz, iesaku kaut ko un tamlīdzīgi, tākā Tu bojā vien tikai savu tēlu, un, lai vai cik ļauni Tev ko pasaku, pati saproti, ka tā izrādās taisnība, Tu tikai gribi aizstāvēt savu kļūdu! :)

Es neesmu teicis, lai Tu neraksti,vai tamlīdzīgi, es saku vai nu neraksti, vai arī ej ārā no manas diskusijas, ja Tev nav nekas labs sakāms, speciāli jau nevienu nedzenu prom! Ja es Tev uzrakstītu stulbu komentāru Tavā diskusijā, Tu arī teiktu, ja Tev nav nekas labs sakāms, tad lūdzu neraksti te, nu es tāpat! :)

Lai veicas Tev ar Taviem jokiem un mašīnas pirkšanu! :)

Mans vertejums tev! Tu esi uzputigs kretins,kas doma,ka ir labaks par citiem,kam ir sasoditi labas idejas pelnit,pietam tu nekautrejies sievietem izteikt dzeligas piezimes zem trula zemteksta,kuru jebkura var izkost. Es tadus ka tevi edu brokastis:D Seit savas domas var izteikt pilnigi ikviens!!!! Un atverskapi.lv netika radits del kaut kada bizbesina,tas tika radita,lai drebes bezmazvai uzdavinatu. Mani aizkaitinaja tava doma seit pelnit,pat,ja tev ari ir labi nodomi,tomer si nav vieta kur to darit.

Pateicu to,ko vajadzeja no sakuma pateikt!!!

Labots 22.06.2013 20:12

> borntobehappy

Tad kāpēc šeit ir veikali? Kāpēc var pelnīt komerciālos nolūkos? Es varu arī samaksāt viņiem un būt kā veikals! Atverskapi tika radīts, lai viegli atvieglotos no liekajām drēbītēm, bet tad arī ieviesa veikalus un šādu sistēmu!

Tākā atkal netrāpīji, kur vajadzēja! :) Tu nedrīksti man par to pārmest, jo viss tas ir atļauts, pie tam, es vēl daru tā, lai citi nevis tiek apkrāpti, bet, lai viņiem arī tas iet labumā, bet ir tādi cilvēki, kuriem skauž, kad kāds vēlas būt labāks, jaukāks, palīdzēt, skumji tas ir! :(

Un starp citu, publiski šādi apsaukāt nedrīkst, varēji vismaz man vēstulē rakstīt, vai dzīvē to pateikt, jo es ne Tevi, nevienu citu arī neapsaukāju, cenšos tik priekš labiem cilvēkiem un ar tādiem arī cenšos kontaktēties! :)

Un ak, vēl man jāsaka, ka mana ideja nav pelnīt, kā Tu to visulaiku saki, jo redzi, es laikam neesmu tāds, kuram galvenais, laikam ir nopelnīt, man galvenais, ka varu palīdzēt, lai pircēji jūtas labi, nepiekrāpti un tas ir tieši tas prieks, tā nauda, tas ir vienkārši kaut kas tāds, ar ko atkal darīt citus priecīgus, lai pats esi priecīgs! :)

Bija diskusija par reklaamaam, kura esot bezjeedziiga. Lūk šī man sķiet pilniigi bezsakarīga. 

Tas nav cilveka daba nemt un teret naudu,laiku un energiju del citiem. Tas ir pilnigi absurdi!!

Vari aiztaupit savus salidzinajumus par mani. Taa ir tava vienigaa bulta? Tu passavi garam!

• Ludzu,aizej tagad,piecel bezpajumtnieku uz kajam,aizved vinu pie sevis,izguldi,pabaro,aizved vinu pie arsta. Tad es tev ticesu,ka tas ir nodoms,lai sevi un citus padaritu priecigus.

> borntobehappy

Ja bezpajumtnieks, nav dzērājs, labs cilvēks, kā šeit daudzi, tad tādiem man patīk palīdzēt, bet ne speciāli tiem, kuri slinko, nestrādā un tamlīdzīgi!

Vispār tikko pierādījās, ka Tu laikam esi ļauna, jo normālam cilvēkam ar normālu psihi, vienmēr ir bijis prieks palīdzēt kādam, tad teiksim visi ziedotāji, kas ziedo labdarībai, tad tas arī ir absurds?? Ak Dievs, tik daudziem cilvēkiem patīk palīdzēt viens otram kaut vai tāpat vien, tā ir laba sajūta un tas tieši ir cilvēku dabā! Nu tagad gan es tiešām nezinu ko par Tevi domāt, ak Dievs vienkārši! :O

Un nekas, es jau ziņoju par pārkāpumu, uzrakstīju, kad Tu publiski apsaukājies administrācijai, ceru, ka rītdien jau viņi būs rīkojušies! :) Vismaz beigsi apsaukāties.

Tu esi tik sausmigi glums!! Tev pasam no saviem spriedumiem slikti nepaliek? Tu jauc pilnigi dazadas temas vienkopus,es apsaubu tavu prata limeni.

> borntobehappy

Tu vispār esi pirmais cilvēks, kuru es zinu, kurš domā, ka palīdzēt citiem ir absurds! Laikam jau visu tikai dari priekš sevis!

Piedod, es ar Tevi vairs negribu kontaktēties, tagad sapratu kāpēc Tu tā, jo laikam visi pārējie cilvēki Tev ir niecības, jo kādam prieku dot, tas taču ir absurds!

Vēl ilgi sevi šeit apkaunosi? Es Tavā vietā vairs nerakstītu, jo no paša sākuma, es zinu, ka man ir taisnība un tā arī ir, nu viss piekrīti, bet Tev grūti atvainoties par to, ko Tu pirmo man uzbrauci vai atzīt savu kļūdu, jo turpmāk taču man tā pirmā taisnība paliks! :)

Nu kaistus jau Tu vārdiņus zini ar kuriem apsaukāties, nu, nu! :)

Man zel,bet es atvainojos par to,ka saku strideties ar patiesiba nepieskaitamu cilveku. Tev neviens cilveks nav teicis,ka esi neciesams? Noperc tacu dzivi! Es nevelos vispar ar tik slimu cilveku runat.

Man zel,bet es atvainojos par to,ka saku strideties ar patiesiba nepieskaitamu cilveku. Tev neviens cilveks nav teicis,ka esi neciesams? Noperc tacu dzivi! Es nevelos vispar ar tik slimu cilveku runat.

61 - 70 no 103