FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Man zel,bet es atvainojos par to,ka saku strideties ar patiesiba nepieskaitamu cilveku. Tev neviens cilveks nav teicis,ka esi neciesams? Noperc tacu dzivi! Es nevelos vispar ar tik slimu cilveku runat.

> borntobehappy

Man ir labi, man patīk ko es daru, ko pārdodu, ko domā pārdot, kā citus iepriecināt, kā, lai pašam ir prieks, viss ir labi man! :)

Un dzīvi nevar nopirkt, atkal parādās, ka tieši Tev tas asociējas ar naudas iegūšanu, peļņu, jo kā Tu saki un domā, ka dzīvi var nopirkt, Tu tā domā, ka var, jo Tev ar to dzīve saistās!

Sen jau būtu nerunājusi ar mani, un katrs jau spriež pēc sevis, redz kā es Tevi neapsaukāju, jo neesmu tāds, bet nu Tu gan, tik laid un laid, ceru, ka administrācija Tev vismaz izteiks kādu brīdinājumu par to!

> borntobehappy

Tu laikam vēl joprojām ej bērnudārzā . :)) Slims te nav neviens , izņēmums esi tu ! Tā ir Kristapa izvēle ko darīt , ko nē . Viņš cenšās , lai labāk ir visiem , bet nē , kādai ir jāiejaucās un jārunā stulbības . 

NOPĒRC DZĪVI PATI ! 

> Bella

Paldies tiešām, iepriecinoši! :)

Viņa man pat ielika negatīvu atsauksmi, nu gan, ne mēs tirgojāmies, neko, Tu pa velti borntobehappy ieliec man negatīvu atsauksmi, tas jau nu gan ir traki no Tavas puses, un skumji! :(

Kristap,tu izgaji kaut kadu kretinu skolu? Lielaku kretinu par tevi nevienu nezinu. Starpcitu es tadiem ka tu saldumin redzu cauri:):)

Kristap,tu izgaji kaut kadu kretinu skolu? Lielaku kretinu par tevi nevienu nezinu. Starpcitu es tadiem ka tu saldumin redzu cauri:):)

> borntobehappy

Nu tagad jau uz beigām, Tu sāki mani sasmīdināt! :D:D

Kāpēc vispār ieliki man negatīvu atsauksmi? :D

Tapec,ka noverteju tavu profilu,luk kapec. Visiem ir tiesibas to darit,ja velies man likt sliktu atsauksmi,tad uz prieksu:):D

> borntobehappy

Nu tad pasaki, vērtējot manu profilu, kas tur ir, bija tik slikts, ka ieliki negatīvu atsauksmi? Jo Tev jau jāvērtē profils, preces, tirgošanās un tamlīdzīgi, nevis šāds stulbs strīds!

Un zini, ko es pat nebūšu tik slikts un iespējams nemaz nelikšu Tev to negatīvo atsauksmi, kaut arī Tu man ieliki! :)

71 - 80 no 103