FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes, vajag Jūsu palīdzību! :)

Es drīzumā sākšu pirkt, drēbes, aksesuārus un dažādas lietas vairumā, neteikšu no kurienes (giggle) bet pārdošu šeit lētāk un par ļoti labām cenām!

Vēlējos tik pajautāt, ko Jūs pircējas un vispār meitenes visvairāk par kādām drēbēm, aksesuāriem interesējaties? Jo es varu dabūt gandrīz visas drēbes kādas variet iedomāties un aksesuārus tāpat, tikai vēlētos, lai tās lietas kāda uzreiz arī nopērk! Tāpēc jautāju Jums, ko Jūs visvairāk būtu ar mieru pirkt, redzēt manā piedāvājumā?

Būs arī LED pulksteņi noteikti, par zemām cenām, jo tie arī ir populāri!

Paldies jau iepriekš! :)

103 Atbildes

Gluma cilveka attaisnojums:] Es tiesam nevelos tev atbildet,tas ir pilnigi bezcerigi,mums katram bus savs viedoklis un uztvere par lietam,tapec labak izbrigsim sito.

> borntobehappy

Nu skaidrs, tad vienkārši Tu ieliki to atsauksmi nekorekti, nu ak, atkal būš jāraksta adminisrācijai par to, vai, jo labāk jau ir, ka nav to negatīvo vērtējumu, bet te nākviena un neparko un ieliek tādu, stulbums kaut kāds!

Tagad, kad Tu saprati, kad Tev nav ko atbildēt un vairs ko teikt, tad saki, ka izbeigsi, nu nevajadzēja sākt, nebūtu sevi pazemojusi!

ne velti saka, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums-tas par tevi, Kristap. ja pats nesaprati, kāpēc borntobehappy sāka tev neticēt, varu izskaidrot. jo tavs piedāvājums izklausās nu kā, piem., kādas sektas spriediķotājam-ķipa " nāciet pie mums, mēs dāvāsim jums mūžīgu un laimīgu dzīvi" neminot zemtekstā "tik jūs mums atdosiet savu dzīvokli un visu naudu" .....

p.s. un cik nu negribētos tevi apvainot, humora izjūta tev tiešām pieklibo: gan par mašīnu joks bija saprotams un smieklīgs, gan toreiz, kad kāda meitene pajokoja, ka gribētu redzēt tevi tajā kleitā-skaidrs bija, ka joks, bet tu aizsvīlies....

> Natālija

Protams. :)

Es tik nesaprotu, kas var būt tur slikts, ja es pārdodu lētāk, nekā maksā viņa, tad hmm, kur tur kāds zemteksts, vai vispār var kaut kas aiz tā slēpties?

Es saku, tās, kas grib, un daudzas jaukas meitenes šeit ir, raksta un iesaka, tām kurām kaut kas nepatīk, vienkārši lūdzu nerakstiet! :)

Es tikai kā labāk gribu, un ja man ir taisnība, tad kāpēc man piekāpties priekš kaut kāda tur lietotāja!

> Natālija

Tu viņu aizstāvi, jo šeit pārsvarā ir meitenes, un visulaiku viena otru cenšas aizstāvēt, kaut vai zin, ka nav vienmēr taisnība, ja uzrastos pāris puiši, tad tie sāktu mani aizstāvēt, nu, bet es vienkārši drosmīgi varu šeit būt, izteikt savu viedokli, pierādīt savu taisnību, un vēl tikai labu gribēdams gribu palīdzēt, bet kādam ir jānoskauž un viss jābojā! :@

> Kristaps18s

nekā personīga, ja tavā vietā būtu meitene, es tāpat šādā situācijā aizstāvētu BTBH :) un esmu jau sen izaugusi no tā vecuma, kad vadās pēc pūļa principa-šodien kļuvu par pavisam vecu tantuku ;)

vnk ir cilvēki, kuri netic, ka siers slazdā var būt par velti, un viņiem ir visas tiesības to darīt, tāpēc jau nav jāapvaino vienam otru......

> Natālija

Nu re, Jūs pati teicāt nav jāpvaino vienam otru, viņa uzreiz ar pirmo komentāru mani apvainoja, es krāpnieks, uzpelnīties gribu, un tamlīdzīgi, nu tagad Jums pat nav taisnības nemaz, jo kurš tad sāka apvainot, ne?

Otrkārt, ja Tev nepatīk, ko un kā pārdodu un pārdošu, tad nepērc no manis un viss, es gribētu, labāk ar jaukiem lietotājiem tirgoties! :)

īstenībā man pašai maz ticams šķiet tavs piedāvājums, kamēr neredzēšu pašas acīm-vnk man pofig, ar ko tu nodarbojies, kamēr nepārkāpj noteikumus vai arī kamēr tas neskar mani personīgi :) pie tam man diez vai sanāks izmantot tavus piedāvajumus, jo manai figūrai parasti neder masveida piedāvājumu kleitas, bikses utt., tad jau labāk pameklēt kādu pērli šejienes meiteņu skapīšos :) veiksmi.

Labots 22.06.2013 22:18

Kristaps18s

Saucās gribēji,kā labāk :D

Man piem.interesētu visādas feinas lietas zēniem sākot no 9 gadi ,jo man dēlu daudz pa  māju un tādi ,ka tik turies māte!!!,bikses tādas,kreklus tādus un t.t. es jau sirma ;D Minētos LED pagājušo nedēļ nopirkām,vienīgi veikala cena iespaidīga ,toties garantija uz 2 gadi.

> siga

Tos LED pulksteņus tiešām varēšu pārdot lēti un visdažādākajās krāsās, nu apmēram 2ls vai 2.50ls vai 3ls vai pat 1.50ls, nu atkarībā kāds tieši tas pulkstenis, jo viņi ir visdažādākie! :)

Bērnu drēbītes gan laikam netiks, es sākumā vairāk ko tādu, kas daudziem interesētu! :)

81 - 90 no 103