FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

meitenes (( nevajag ta

man ir tada situacija, ka velos atrak tik no visam lietam ko nenasaju. un tapec pardodu visu pa tik zemam cenam. daudzas meitenes rakstija ka velas nemt(daudz vestulju bija) sarunaju ar vienu, teica viss nemu, atsutiju savu kontu, visu sarunajam, pazud, un neatraksta, otra raksta ka ari nems, sarunajam atkal neatbild. nu ja jus nevaleties nemt, vaj ari sagadijas kkas, nu nau tgt naudinjas, nu varat tachu uzrakstit par to. delj ta pazaudeju labas pircejas. ludzu ja jus sarunat kko nemt, un tad peksni pardomajat, nu tak padodiet vismaz zinju. nav jau tik gruti!!!

P.s atvainijos nav datora garumzimes(

18 Atbildes

просто на самом деле, можно просто мне написать,что не будите брать и всё ( радует что некоторые девушки всё таки пишут, что так и так не смогу взять) и у меня были такие ситуации, и нечего страшного не случилось. у меня у самой ребенок маленький( мы месяц болели), и я сразу писала девушкам что по такой то причине не смогу взять, пришлось отменить несколько встреч. просто говорю о том что можно написать, не надо быть такими безответственными))

Ceru, ka es neesmu to sarakstā, jo vēl joprojām vienkārši gaidu solītos mērus..

> Inky (prasi par Ziemassvētku akcijām! :))

ne ne :D :D vienkarshi to vestulju bija tik daudz, ka atkal no jauna visu apskatos))

Nevajag rezervēt, vnk tirgo tai, kura pirmā atbrauks! Man arī bija tādas situācijas, ka - lūdzu rezervē man to un to, es pēc 2 nedēļām paņemšu (VARBŪT!!!!) :)) beigās protams, ka nepaņēma un pat nepapūlējās neko uzrakstīt par to, ka rezervācija atceļās. Tad nu es izdomāju, ka neko nevienai nerezervēšu, ja ņem, tad ņem, ja neņem, tad tirgo tālāk :) Kā nekā Tu esi noteicēja pār savām drēbēm un savu laiku!! :)

> RealDeal

Es jau ta ari darishu))

> RealDeal

Bet kaut kā stulbi pret pircējām, kuras tiešām rezervē, jo ņems, bet, piem., nauda un konta vēl nav ieskaitījusies vai kādi citādi aizkavējumi, piem., darba, slimības vai citu darīšanu dēļ satikties nevar..

Pašai ir gadījies, ka pēkšņi atraksta, ka precīte pārdota, bet es tak būtu paņēmusi, vienkārši uz to brīdi esmu ārpus mājas, netieku pie kodu kartes vai tieku uz centru tikai nākamnedēļ. Šādi vēl joprojām meklēju pāris precītes, kas man no degunapakšas izķertas.. :/

Tur tomēr jāatrod kaut kāds vidusceļš..

> Inky (prasi par Ziemassvētku akcijām! :))

ir ta, ka piemeram man te ir dazhas pircrjas kuram es uzticos) jo bija laba sadarbiba, tiem , ja es rezerveshu bez problemam. tgd darishu ta ari agrak, rezerveju tikaj uz 2dienam, ja nebus nekadas atbildes tad pardoshu citai :)

Man bija ta ka rezerveju uz 3(!) nedeljam, jo pirceja baigi ludzas, un teica ka nems, un beigas pazuda, uz vestulem neatbildeja(

tapec ari es saku, nav jau tik gruti uzrakstit ka nenemshu vaj nu vel kas ir noticis(

tur jau tā lieta, jā, okey var rezervēt uz tām pāris dienām, bet nu sorry, ja tās ir pāris nedēļas vai vēl labāk mēnesis, tad nu pircējai vnk jācer, ka tā manta vēl būs pieejama, jo nedomāju, ka no pārdevējas puses ir gudri gaidīt tās pāris nedēļas, palaist garām reālus pircējus, tikai tādēļ, ka kāda ir atrakstīja, lai rezervē to preci viņai (kur garantija, ka PIRKS?)...

Protams, ka katra var izrīkoties pēc saviem uzskatiem, bet manā skatījumā visa rezervēšana ne vienmēr palīdz nopārdod preci... :) kaut vai ņemiet par piemēru šo diskusiju... :)

Nebiju saskārusies ar rezervētājām, kas rezervē gara laika pēc.

Nesen reģistrējusies meitene, bez atsauksmēm, bet no vienas pilsētas ar mani, pieteicās pirkt padaudz drēbītes. Sarunājām, kur varam tikties. Viņas naudas problēmu dēļ atlikām uz nākamo dienu, bet  laiku nesarunājām. Tas arī bija viss no meitenes puses, skapī viņa ienāk, uz vēstulēm neatbild.... rezervāciju atcēlu.

Ir simts un viens iemesls, kāpēc pārdomā, bet, kāpēc nevar to civilizēti darīt zināmu?

man ir viens priekšlikums-problēmu, protams neatrisinās pavisam, bet varbūt kaut cik ievedīs kārtību šajā jautājumā.

piedāvāju izveidot vienu kopīgu tēmu-REZERVĀCIJAS-un tajā katrs lietotājs, no kura prasa rezervēt, ieraksta rezervētāja niku, linku uz profilu (vai uzreiz aktīvo niku-to vēl neiemācījos) un datumu, līdz kuram rezervē. beigās raksta "atskaiti", nopirka to preci, atcēla rezervāciju vai vispār pazuda pircējs.

labumi no tā varētu būt vismaz divi-pirmkārt, paši rezervētāji var sekot savai rezervācijai, lai neaizmirstu, un otrkārt, pārēji uzreiz redzēs, kuram no lietotājiem reāli var uzticēties ar rezervāciju, bet kurš tikai čakarē.

varbūt pat šādu sadaļu varētu izveidot administrācija foruma augšpusē, lai uzreiz redzama

1 - 10 no 18