FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Uzlabojumi: AS STYLE & AS KIDS apvienošana

Viena no šī gada lielākajām pārmaiņām bija AtverSkapi.lv sadalīšana divos portālos - AS Style un AS Kids, tādā veidā atdalot pieaugušo apģērbu, apavu un aksesuāru sludinājumus no bērnu.

Ar šīm izmaiņām vēlējāmies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot, ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniegt savu mērķauditoriju.

Pēc izmaiņām vienmēr esam izvērtējuši to rezultātus un nepārtraukti ieklausījušies jūsu viedoklī, lai redzētu, vai un kā tās ir padarījušas portāla lietošanu jums ērtāku.

Arī šī reize nav izņēmums! Tāpēc līdzšinējie AS Style un AS Kids tiek apvienoti atpakaļ vienā portālā. Tas nozīmē, ka turpmāk gan sieviešu/vīriešu, gan bērnu preces būs atrodamas vienuviet - AtverSkapi.lv!

Jautājumus/komentārus zemāk.

10 0

13.12.2018 15:41

Varētu sataisit arī sludināmjumu ievietošanu beidzot. Man no visām ierīcēm 2 dažādiem datoriem un 4 dažādiem telefoniem bieži vien pievienojot sludinājumu parādas uzraksts "ups, something went wrong" 

1 0

13.12.2018 15:45

Paldies, piefiksēts un labosim! Paziņojums parādās gadījumā, ja netiek aizpildīts kāds no obligātajiem laukiem.

Varētu sataisit arī sludināmjumu ievietošanu beidzot. Man no visām ierīcēm 2 dažādiem datoriem un 4 dažādiem telefoniem bieži vien pievienojot sludinājumu parādas uzraksts "ups, something went wrong" 

0 0

15.12.2018 13:15

Paldies! 

Tas tiešām bija briesmīgākais jauninājums atverskapi.lv vēsturē, sadalīt divās daļās!! 

1) Paziņojumiem, arī vajadzētu - ātro dzēšanu ar iezīmēšanu!! (Kā vēstulēm, sludinājumiem.) 

2) Tie kas ir abonējuši statistisku 3 mēnešiem, automātiski jābūt opcijai, KA NAV JĀATJAUNO SLUDINĀJUMI!! 

3) "ups, something went wrong" arī reizēm neloģiski izmetās, kad gribu atvērt vai labot sludinājumu!! 

2 1

17.12.2018 22:02

Vai bus ari sadalja citam lietam,mebelem piemeram?

2 4

18.12.2018 12:06

Vai varētu izveidot sadaļu bērnu apgērbu nodaļā, ka unisex apgērbs? Kā es varu notirgot, ja konkrētā drēbe ir unisex gan pēc modeļa, gan krāsas, bet man jāliek tikai vienā sadaļā?

1 0

18.12.2018 15:25

Lūdzu ievietojiet Unisex variantu, jo tagad bērniem ir ļoti (!!!) daudz apģērbu un apavu izvēle, kas lietojama abiem dzimumiem. Un arī pieaugušajiem ir tādas modernas lietas, ko var vilkt abu dzimumu pārstāvji :)

1 0

11 - 16 no 16