FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Matu pieaudzēšana

Sveikas. Tad nu tā, biju garu, tumšu matu īpašniece, bet te pēkšņi vienā dienā ieskrēja prātā doma klūt par blondīni un rīkojos spontāni sāku kā traka viņus balināt un ļīdz ar to mati nu jau bija garumā līdz pleciem, par to visu šausminājos un nožēloju savu darīto, bet pienāca laiks un gribēju sev garus matus, izdomāju pieaudzēt. Interesējos internetā kur vislabāk pieaudzēt un kādām metodēm ut.t Izlēmu, ka pieaudzēšu uz matu līmlentām, sanāca samaksāt 80 ls, bet ar līmlentām ir tik nēerti, jo nevar saņemt ne ļipā kā arī ātri jātaisa profilakse, un nu esmu nolēmusi pieaudzēt matus uz kapsulām. Gribēju uzzināt kādas ir atsauksmes vai otrādi - negatīvisms par šo matu pieaudzēšanas metodi?Smaidīgs

Kādas meistarītes ieteiktu ?

35 Atbildes

sveika, es tiesi nesen par to domaju un papetiju. ari ar saviem un tumiem izlemu atgriezt pamatskolaslaika blondos matus kad bija saisti. bet nekas nesanaca- tik pretigi izskatijas. un man jau bija tik gari bruuni attaugusi, pat nebiju paanijusi, ka man jau tik gari- pari krutim. tik vienreiz gribot ietaupit neveikli nogrizu prieksu- nacas meklet kadu studenti- frizieri, kura visu smui izglaaba. rezultaats super- mati likas moderni un garaki, ka patiesibaa. skola visi bia drosi, ka pieaudzeju, jo ta izskatijas, mieru nelika. es nevareju iestastit, ka patiesiba krietni apgriezu un vinji to nemana, jo staigaju vienmer aste, bet sodien izlaisti. kamer katrs  neapchamdija galvu tamer neaizveraas...

kur es paliku. ak, jaa. sabojaaju pirms izlaidumaa. parkrasoju atpakal, nogriezu. tgd dgribeu garus.

samekleju vizk netaa. izlemu, ka njemsu mikrorinjkus. aizgaju uz dargu frizetavu, jo letas ar savu pretigo darba kvalitati un rezultatu zb, ka sachakare visu vel vairaak. nu ko man meistars pateica- ij nedomaa! tev ir pietiekami skaisti mati, lai tos bojatu un tu nevari atlauties 2x neela nakt mazgat un veidot matus, lai nedabut galvas seniti,ka visas citas,,kuram ir pieaudzet mati...

kops ta laika priecajos par saviem dabiajiem matiem, kuriem varu izviklt cauri pirkstu un pamaset galvas adu, kas man ir tik loti savrigi, jo aro manam viram patik buzinat man maus un vinjs nemil neko nedabigu pat ne meikapu. ari gela nagus atlava tk tapec, ka r tiem vinjam var forsi galvu pamaset. :D

Sēnītes galva?"Oho... Apmēram, 7 gadus audzēju, dažādos veidos, nekad nav bijušas pat blaugznas. Jākopj un muļķības, ka jāveido, jāmazgā pie friziera! Es pat mazgāju ar parasto šampūnu un balzāmiem.

Man tāpat kā saulītei- jūtos labāk ar agriem, kaut ne saviem, joa ri eksperimentejot no agriem tiku lidz knapi [lecu garumam....

Treses- Nē, nesāp:) Ērtāk kā kapsulas, BET astē augšā nevar sacelt utt. Pirmo dienu būs nēērti agn ar kapsulam , gan tresi, jo pimajā dienā matipieguļas galvas ādai, var pat likties, ka tarucē, ja pirmo reizi audzē.

Es tagad ar clip in, bet domāju klipsus nemšu nost un piešūšu.

Ar to vēju-melno matu īpašniecēm mazāk redzas. Daudzi gadiem domāja k garie matiir mani-luk, ku labs meistars :)

Esmu izmeginajusi gan uz kapsulam gan limlentam ,bet vis labak patik uz limlentam un profilaksi ari var iztaisit cilveks kuram nau ipasas pieredzes matu pieaudzesana. Ka man gadijuma tas ir mans virs. Janoper tikaj jauna lenta un specials lidzeklis iznemsanai bet to es parasti aistaju ar dzintara razojuma ellenam. Esam jau veikusi vairakas profilakses un ietaupijusi labu naudinu.

Esmu par kapsulām1 man jau ir vairākus  gadus, un nekad nav bijušas problēmas! :)

31 - 35 no 35