FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāzu kleita - jauna, lietota vai īrēta?

Sveikas :)

Kādas bija/ vai būs jūsu kāzu kleitas - jaunas, lietotas vai tomēr īrētas? Kāda ir jūsu attieksme pret lietotām vai īrētām kleitām?

Pati svārstos... citas draudzenes iesaka pirkt tikai jaunu kleitu (māņticibā utt.), bet kāda pasaka, ka vienai dienai nev jēga pirkt - labāk izīrē savu sapņu kleitu :)

25.06.2013 17:14

Ja labi pameklē,tad arī jaunu kleitu var nopirkt par ļoti labu cenu!Es savu nopirku pa 90 ls! :):)

Kas meklē, tas atrod!

25.06.2013 17:14

Sveiki! Tomēr iesaku Jums pirkt kleitu. Cītīgāk jāpameklē un 100 punkti, ka kaut kas atradīsies. Taču padomājiet! Tāda diena ir tikai vienreiz mūžā un sajūta jaunā kletiā būs pavisam cita. Dzīve ir tikai viena, cik var visus šos - par dārgu, tā ir izdevīgāk. Pameklējiet vēl, jo ar izīrēto visu laiku būs jāuztraucas ka tik nekur nesasmērēju vai nesabojāju un tas bojās to svētku sajūtu...Lai veicas! :)

26.06.2013 11:29

Ebay.com tiešām var noskatīt neprincešu kleitu par normālu cenu! Piemēram šāda http://i.ebayimg.com/t/New-Beaded-Chiffon-Wedding-Party-Prom-Gown-Evening-Dresses-Size-6-8-10-12-14-16-/00/s/ODM1WDExMTA=/$T2eC16R,!wsE9suwycosBQyu)K)!cg~~60_57.JPG par 60 GBP

26.06.2013 15:14

Labots 26.06.2013 15:16

šādu gribētu http://www.ebay.com/itm/New-white-Lace-Empire-Bride-Gown-Formal-Party-Pageant-Prom-Wedding-Dress-costom-/251251781760?pt=AU_Wedding_Clothing&var=&hash=item3a7fc5f080 Cena smieklīga, bet gan jau shippings liels. Ar ķīniešiem var iegrābties, pēc bildes kopē un galarezultāts var atpalikt no īstenības :D

aha, tā cena plīvuram ir tā mazā, kleita pavisam citā cenā... maldina pircējus!

26.06.2013 16:26

Lielākā daļa kleitas nāk no Ķīniešiem, arī Latvijā nopērkamās salonos, tik tas uzcenojums te ir liels. Jā, ebay,  bildē kleita var atpalikt no īstenības var arī neatpalikt, jācenšas pirkt no pārdevēja ar 100% feedback, vai jāpalasa par ko negatīvie feedback. Esmu pirkusi kleitas no Ķīnas - smukas un kvalitāte ir ok, gadās arī ļoti sliktas kvalitātes - kā kura. 

26.06.2013 16:39

> p-Anna

Viņam free shiping, ņem ciet! :))

> Lenii

Neiteiktu ņemt to kleitu, kaut gan nezinu, bet man šķiet, ka sanāks iegrābties! :(

Vaitad tik lēta kāzu kleita vispār var būt? Es domāju, ka vīlusies būsi materiālā, bildē liksies savādāk.

Man tā gadījās, kad pirku bikses, bildē nu precīzi izskatījās džinsu audums, bet kad atnāca bikses, tad jau izskatījās jā, tāpat kā bildēs, bet audums bija pavisam cits un ļoti nepatika vairs. :(

30.06.2013 22:40

Pērkot no ebay var arī tikt pie burvīgas kleitas.. ieteiktu palasīt precos.lv forumu, tur ir linki ar bildēm un reāli saņemtajām kleitām ;)skaistas, kvalitatīvas kleitas īre arī nebūs lēta.

un... kas neriskē, nedzer šampanieti ;)

11 - 18 no 18