FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

mūžīgais eiro

čau meitenes, kaa jums ar eiro ieviešanu, vai arī jums liekas, ka ir notikušas ''lielas parmaiņas''? Itka jau skumji, ka nav mūsu latiņa, tomēr .. sava valūta un ta, bet vispar nesudzos. Kaa ir ar jums? kadas atsauksmes?kadi starpgadijumi? :) 


6 Atbildes


Labots 04.01.2014 00:50

Šodien pastā biju izņemt paciņu.. Parasti knapi kāds cilvēks pasta nodaļā, bet šodien tādas rindas.. Bet vispār ļoti nepatīk, ka eiro ir lielāki par pierasto latiņu un banknotes dažādos izmēros, un lielākās makā īsti neielien kā vajadzētu, ne arī monētas tik daudz var turēt, piedevām svars lielāks.

Tad vēl tās trakās pārrēķināšanas. Es nesūdzos, man vienkārši nepatīk. Jā, ar lvl maksājot par ārzemju preci sanāca mazliet lielāka summa sakarā ar naudas konvertāciju, bet latiņi tomēr bija mūsu valūta un man vismīļākā :(

man nepatik, jo sajuta, ka esdriz staigasu ar maisu, ne ar naudasmaku...smagas tas monetas ir :/


Nepatīk. Tās monētas milzīgas un ar tām cenam jau nesaprast neko. Gribu latus atpakaļ ((((


Man lidz sim patik,nauda spoza,maks smaaks,papirisi maka ari vairak:D


Man ļoti patīk,par naudas svaru neuztraucos,jo tāpat visu turu kartē,līdz ar to problēmu nav.


Man arī patīk pagaidām, Tiešām piekrītu Fashionistas teiktajam,ka banknotes vairāk :D Smukas spīdīgas un interesantas formas :) Bišķīt grūti ir pierast ar tām cenām,bet nekas pamazām pamazām un viss nostāsies savās vietās :) Kā pieradām pie Latiem,tā pieradīsim pie Eiro un iespējams,kļūs mīļāks,tomēr arī virsū mūsu Milda un ģerbonis,arī mūsu nauda! :)  

1 - 6 no 6