FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

par šampūniem

Esmu īstā matu šampūna meklējumos, vasarā jo īpaši ātri mati sataukojas.. Pastāstiet, kādus šampūnus lietojiet un vai esiet ar tiem apmierinātas?

15 Atbildes

man patik Shauma,Gliss kur(attieciigi tadi kas ir maniem bojatiem un sausiem matiem domati)..kaa kuru reizi nopeerkas..nav viens ipashs ziimols ko perku:)

bet ja atri taukojas mati tad nebutu ieteicams visus tos balzamus pec matu mazgāshanas smeret.. taa vietaa pec matu mazgashanas skalojamam udenim pievieno citrona sulu un var ari edamkaroti medus..mati paliek baigi feini spiidiigi un miiksti..

Šobrīd lietoju Dzintara Kredo Natur, nesūdzos :)

Labots 26.06.2013 15:35

Lietoju produkciju The Body Shop, ļoti patīk  rezultāts. Iesaku! :)  

Es neesmu atradusi tādu šampūnu, kas ir SUPER, ko varētu ieteikt, joprojām meklēju. Man ar mati ātri taukojas, tas ir no taukainas galvas ādas, mēģināju lietot šampūnus taukainiem, normāliem matiem. Tā ikdienā lietoju Dzintara (ir OK), Vichy palietoju (patika, dārgs un maza pudelīte, ātri beidzās), L`oreal Elvital (pašlaik mēģinu lillā kuplumam, bet efektu neredzu :)). Noteikti izvairos no Garnier.  man draudzenes fano par Keune šampūniem un maskām, neesmu mēģinājusi.

Labots 26.06.2013 16:21

Esmu lietojusi Shauma, to pašu Dzintaru, Timotei, tagad - Gliss Kur, īpašu sūdzību nav, pirmajās reizēs liekas - forši, bet pēc tam optimisms noplok, laikam mati pierod, matu gali paliek sausi, bet saknes sāk ātrāk taukoties un jāmeklē kas cits.

Kadas atsauksmes par "Profesionālajiem" SYOSS šampūniem?

> M.S.

Mēģināju, man nepatika, atdevu draugam lietošanai. Bet katram jau savs der/neder.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Laikam nav brīnumlīdzeklis :)

Man pašai ir taukaini mati , es lietoju dabīgos šampūnus , īpaši ar nātrēm .

Un arī dabīgās matu maskas , piemēram kā ieziežu matos želeju ar olu .

Paskaties internetā dabīgās matu maskas taukainiem matiem , man vismaz palīdz! :) 

Agrāk mazgāju matus katru dienu , tagad ik pēc 3 dienām , jo netaukojās tik traki .

Lietoju NIVEA Diamond gloss, patīk! Liekas, ka par nedaudz kuplina.

Jā, šampūni regulāri jāmaina, citādi mati pierod. 2x pēc kārtas nekad nepērku vienu un to pašu šampūnu Mēdīgs

1 - 10 no 15