Ceļojumi caur kuponu t.s. "kopā lētāk" portāliem

Sveiciens!

Esiet izmantojuši kuponu portālu iespējas- pa lēto, nu vismaz ar atlaidēm, iegādāties kuponus ceļojumiem... kāds sanāca galarezultāts, viss kā iepriekš teikts vai tomēr patiesība neatbilst reklāmai?!

Skatos vietējos un kaimiņvalstu piedāvājumus.


8 Atbildes


Esmu ar kuponu braukusi uz Sāremā, Igaunijā. Bija OK, tā bija ekskursija ar autobusu plus nakšņošana vienā no spa viesnīcām. Tas gan bija pirms kādiem 2 gadiem un neatceros, kurš tieši portāls (bet kāds no populārākajiem), bet viss bija kā nākas.


Jāsaka, ka ir arī tādi portāli, kas piesola zelta kalnus, kad pienāk braukšanas diena - tie paziņo, ka nevarēs braukt un izdomā visādas pasaciņas.. Es personīgi neiesaku izvēlēties šādā veidā ceļot, bet tā jau ir Jūsu izvēle.. :)


Paldies ceru, ka lielajiem var uzticēties - cherry, perkamkopā?


Ja ir interese, varu ieteikt cilvēku, kas pats organizē ekskursijas. Ne tuvu nestāv tūrfirmu darbam, jo šim cilvēkam, tā ir aizraušanās organizēt ekskursijas. Līdz ar to, citēšu klientu teikto : "Tās ir VIP ekskursijas, nevis parastās" :)) 

 

Nereklamēju, tāpēc raksti privāti, ja interesē ;)


esmu iegādājusies.. Pagājušogad devos uz Itāliju - viss bija atbilstoši cenai. Iesaku pirms tam palasīt atsauksmes par tūrisma firmu, kas piedāvā ceļojumu ;)
Šogad došos uz Spāniju, arī iegādājos kuponu. Galvenais laikam ir negaidīt neko vairāk kā to,par ko esat samaksājuši, tad ceļojums būs izdevies :))


Ar lielajiem portāliem (Cherry.lv,Perkamkopa.lv, u.tm.) jābūt visam kārtībā. Viņiem rūp sava reputācija, tāpēc ar šaubīgām firmām darījumus neslēdz. 


Vislētāk ir pirkt pašam gan biļetes lidmašīnai, gan viesnīcu rezervēt. Pirmā reize ir grūtāka, bet tad jau Tu saproti, ka nav vērts pārmaksāt firmām par to, ko vari izdarīt pati. Vajag tikai internetu un brīvu laiku nedaudz.

Lai gan vienu reizi esmu arī izmantojusi labu pēdējā brīža piedāvājumu no Novaturs.

Skatos arī šos pērkam kopā, bet tur cenā parasti nav iekļauta nrviena ekskursija u.c. papildpakalpojumi, kas ir par maksu, ja gribi izmantot.


Galvenais ir neiekrist uz citām mājas lapām, kuras ir ļoti vienkārša veida..

Man viena draudzene (vārda nenosaukšu) bija izmisumā, jo gribēja tikt (lidot) uz vienu vietu, tā nu atrada mazu mājas lapu, kas piedāvā tur pirkt biļetes pa lēto un veic neatļautas rezervācijas.. Tā nu viņa nopirka, bet pie biļetes netika.. Gāja dienas un dienas...

Beigās domāja, vai iet un rakstīt iesneigumu policijā, tieši tajā dienā atskaitīja naudu atpkaļ bez jebkādiem jautājumiem..

Šoreiz vis beidzās labi, bet varēja beigties arī slikti...

Padomājiet, mīļās meitenes, pirms pērciet kaut ko ārpus kuponu portāliem, arī tajos vajag visu kārtīgi apdomāt..

1 - 8 no 8