Uzlabojumi janvārī!

1) Izveidota sadaļa "Favorītvēstules", kas ļaus atsevišķi atlasīt īpašas vai svarīgas vēstules. 

2) Izveidots meklētājs Forumā, kas ļaus meklēt atslēgvārdus gan forumu tēmās, gan atbildēs. Tāpat veikti nelieli uzlabojumi foruma diskusijās (iespēja citēt, labošanas laiks, u.c.);

3) Atrisināta sludinājumu dzēšanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

4) Atrisināta arī sludinājumu labošanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

5) Izveidots Lietotāju meklētājs, kur pēc segvārdiem vari atrast sen neaplūkotu lietotāju skapjus, vai vienkārši atlasīt lietotājus savā pilsētā. 

6) Izveidots interesantākais no jauninājumiem - Lietotāju aktivitātes! Tā ir iespēja daudz pilnvērtīgāk sekot līdzi gan favorītu, gan citu lietotāju aktivitātēm. Meklē tās katra lietotāja profilā, vai savā profilā zem - Favorītu aktivitātes!

25 Atbildes

Par Favoritvestulem- super, ka reiz nesen iedomajos butu ideali ja butu tada iespeja :))

Paldies

dzēšana - super, liels prieks! un kad pienāks tā diena, kad būs arī meklēšanas iepsēja vēstulēs?

Jauki.Bet cerams ari ta lieta stradas labi..jo foruma patreiz pec atslegvarda peimeram soma..ir loti daudz lapu bet es tieku izlasit tikai pirmo..ka spiezu nakoso..ta tikai rada ka nekas netika atrasts..

Varbūt varētu beidzot arī pasta stacijas reklāmā nomainīt latus ar eiro, lai uzreiz cilvēki zinātu, cik tad maksā sūtījums.:)

Vēl būtu jauki, ja labojot kādu no saviem sludinājumiem un pēc pogas "sagabāt" nospiešanas, neatmestu 1.lapā, bat paliktu tajā lapā, kurā tika labots sludinājums.

man atkal šodien problēma, ka nevaru izdēst sludinājumus:( labot atļauj, dzēst ne.

radu risinājumu, problēma ar dzēšanu ir tikai ieejot caur Mozillu:)

1 un 3 punkts - vnk briniskigi! PALDIES!

Priecātos par funkciju,kurā,attiecīgi uzspiežot uz kāda lietotāja,rodas iespēja atlasīt saraksti.Tā rezultātā vismaz top skaidrs-ir bijusi sarakste ar attiecīgo lietotāju vai nav bijusi.

> solaris

Varbūt varētu beidzot arī pasta stacijas reklāmā nomainīt latus ar eiro, lai uzreiz cilvēki zinātu, cik tad maksā sūtījums.:)

Sodien tas jau darits:D :D 

1 - 10 no 25