Uzlabojumi janvārī!

1) Izveidota sadaļa "Favorītvēstules", kas ļaus atsevišķi atlasīt īpašas vai svarīgas vēstules. 

2) Izveidots meklētājs Forumā, kas ļaus meklēt atslēgvārdus gan forumu tēmās, gan atbildēs. Tāpat veikti nelieli uzlabojumi foruma diskusijās (iespēja citēt, labošanas laiks, u.c.);

3) Atrisināta sludinājumu dzēšanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

4) Atrisināta arī sludinājumu labošanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

5) Izveidots Lietotāju meklētājs, kur pēc segvārdiem vari atrast sen neaplūkotu lietotāju skapjus, vai vienkārši atlasīt lietotājus savā pilsētā. 

6) Izveidots interesantākais no jauninājumiem - Lietotāju aktivitātes! Tā ir iespēja daudz pilnvērtīgāk sekot līdzi gan favorītu, gan citu lietotāju aktivitātēm. Meklē tās katra lietotāja profilā, vai savā profilā zem - Favorītu aktivitātes!

25 Atbildes

Labots 07.01.2014 20:39

Uzlabojumi papildināti ar: 

4) Atrisināta arī sludinājumu labošanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

5) Izveidots Lietotāju meklētājs, kur pēc segvārdiem vari atrast sen neaplūkotu lietotāju skapjus, vai vienkārši atlasīt lietotājus savā pilsētā.  (Atrodas augšējā izvēlnē starp "Sākums" un "Šobrīd onlainā").

Lietotāju meklētājs - milzīgs paldies! Ļoti ērti.

> AtverSkapi.lv

Uzlabojumi papildināti ar: 

5) Izveidots Lietotāju meklētājs, kur pēc segvārdiem vari atrast sen neaplūkotu lietotāju skapjus, vai vienkārši atlasīt lietotājus savā pilsētā.  (Atrodas augšējā izvēlnē starp "Sākums" un "Šobrīd onlainā").

Labots: šodien, 20:39

5.ir labs Aci miedzošs

Lietotaju mekletajs koloala lieta.Nezinaju ka mana  puse tik daudz lietotaji:D ok warteikt paris tikai kuriem ir ko pardot bet kopuma daudz gan:)

> solaris

Varbūt varētu beidzot arī pasta stacijas reklāmā nomainīt latus ar eiro, lai uzreiz cilvēki zinātu, cik tad maksā sūtījums.:)

Pasta stacijas mājaslapā nav nomainītas cenas uz eiro :)

Labots 07.01.2014 22:41

Paldies, foŗši uzlabojumi.

> Visam - 50%

> solaris

Varbūt varētu beidzot arī pasta stacijas reklāmā nomainīt latus ar eiro, lai uzreiz cilvēki zinātu, cik tad maksā sūtījums.:)

Pasta stacijas mājaslapā nav nomainītas cenas uz eiro :)

Kautka redzu gan eiro cenas:)

http://www.pastastacija.lv/lv/ieg%C4%81d%C4%81ties-kodu

Labots 08.01.2014 03:16

Man vienīgai ir tā, kad ja ielieku kādu sludinājumu favorītos .. "zvaigznīti" mani izmet uz galveno lapu un favoritos tā lieta neuzrodas nemaz?

13.01.2014. Papildināts ar 

6) Izveidots interesantākais no jauninājumiem - Lietotāju aktivitātes! Tā ir iespēja daudz pilnvērtīgāk sekot līdzi gan favorītu, gan citu lietotāju aktivitātēm. Meklē tās katra lietotāja profilā, vai savā profilā zem - Favorītu aktivitātes.

> AtverSkapi.lv

13.01.2014. Papildināts ar 

6) Izveidots interesantākais no jauninājumiem - Lietotāju aktivitātes! Tā ir iespēja daudz pilnvērtīgāk sekot līdzi gan favorītu, gan citu lietotāju aktivitātēm. Meklē tās katra lietotāja profilā, vai savā profilā zem - Favorītu aktivitātes.

No vienas puses forši, dod ieskatu vēlmēs un stilā, no otras puses, būs jāpārdomā 2x pirms pievienot favorītiem preces, kuras negribētu, lai citi lietotāji redz, ka esmu atzīmējusi..

11 - 20 no 25